Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Agila
  3. Agila A
  • nenea toto

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Arges
  • Masina: Agila 2002 Z10XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Sep 2011

  • Mesaj Privat
BUNA ZIUA
Am construit un pat ,format din 2 parti prinse intre ele cu balamale ,pentru a putea fi pliat si transportat in locul scaunelor din spate ,dupa ce scaunele au fost rabatate .sub pat si pe pat se pot pune bagajele .Ajuns la locul de campare se coboara bagajele ,se rabat scaunele din fata spre spate se intinde patul ,iar bagajele care nu au treaba cu camparea (scaunele ,masa umbrele etc sunt introduse sub pat .Patul este la nivelul geamului din spate ,deasupra scaunelor fata rabatate (fara sa le atinga)si are o lugime de 1.7 m pe stanga si 1.85 pe dreapta .Se urca prin usile laterale spate .
Pana acum am fost in 2 WK la OCNITA Valcea.NUMAI BINE
Skip ads

  • aly91west

  • Mesaje scrise: 60
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2006 z16se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Apr 2010

  • Mesaj Privat
Nu va e rusine sa defilati cu jumatatea aia de gard in masina in anul 2012? adica inteleg ca romanul e inventiv dar nici in halul asta..
  • aditz6

  • Mesaje scrise: 181
  • Locatie: Olt
  • Masina: Astra 2002 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Mai 2010

  • Mesaj Privat
De ce trebuie sa radem? Fiecare cu ideiile lui. Bravo lui, cu toate ca eu as fi pus o saltea in locul acelui "pat", dar este un inceput.
  • aly91west

  • Mesaje scrise: 60
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2006 z16se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Apr 2010

  • Mesaj Privat
Dar nu am ras, totusi este jenant sa mergi in anul 2012 cu asa ceva pe drum, eu cel putin nu as putea concepe asa ceva. Mai bine isi cumpara o dacie 1310 si facea cum era pe timpul lu ceausescu ii punea cort pe plafon decat "acel gard de tortura pe care tu il numesti pat" , eu nu il pot numi pat . sti cand il numeam pat? atunci cand il facea din placi de pal melaminat si facea frumos si nici atunci pentru ca nu este masina de asa ceva, dar acum ce este aia? zici ca a pus fierastraul pe gardul din spate de la toaleta din curte si l-a adaptat in masina..nu vezi ca sunt "uluci" de gard alea? ..no comment ma intreb cat de bine se poate dormi pe asa ceva...in fine astept carcotasii sa imi spuna ca sunt invidios Smile
Skip ads

  • alex_paval

  • Mesaje scrise: 620
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Signum 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Aug 2009

  • Mesaj Privat
Eu cred ca este o idee geniala si multumim domnului toto ca ne-a impartasit experienta lui. Este o idee buna de mers in camping, sau la mare, munte, oriunde pentru 2 persoane si scutire pentru platire cazare ceea ce inseamna o economie la buzunar.
  • claudiu-cld

  • Mesaje scrise: 6,566
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2000 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Sep 2006

  • Mesaj Privat
nu e o idee rea dar asa cum a zia si colegul era mau bine apreciat daca "patul era facut msi cu gust,nu asa din topor sau din uluci de gard cum zice colegu.
Eu am dormit de 2 ori in masina(astra g caravan),am dat scaunele din fata la maxim in fata,am rabatat bancheta spate si in loc de saltea am intins o plapuma groasa,am dormit la fel de bine ca acasa in pat,dar lungimea la caravan e sensibil mai mare ca la agila.
spor la campare.
  • gena09wow

  • Mesaje scrise: 467
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2018 B14 NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2011

  • Mesaj Privat
O idee care merita preluata si la alte masini si inbunatatita.
Bravo pentru originalitate.
  • claudiu-cld

  • Mesaje scrise: 6,566
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2000 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Sep 2006

  • Mesaj Privat
dar daca tot se duce omul in camping de ce se chinuie sa doarma pe patul improvizat cand poate sa doarma la cort pe o saltea gonflabila care este mult mai comoda.parerea mea!
Skip ads

  • nenea toto

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Arges
  • Masina: Agila 2002 Z10XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Sep 2011

  • Mesaj Privat
salutare
ce ati vazut este prototipoul ,la sfarsit va arata ca in clipul atasat
-este adevarat ,am luat gardul vecinii ELENA cu babe cu babe cu tot
http://manneli.com/movies/t...wiss-RoomBox.html
  • CRAZY WOLF

  • Mesaje scrise: 209
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Vectra 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2012

  • Mesaj Privat
Din partea mea Shocked nota 10 pentru inventivitate si pentru efortul constuctiv .Eu nu caut nod in papura important este ca-ti place tie si probabil te si folosesti de inventie.....cred ca daca deschizi un atelier de tamplarie ai succes garantat doar daca-ti faci reclama cu patul asta Razz
  • nenea toto

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Arges
  • Masina: Agila 2002 Z10XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Sep 2011

  • Mesaj Privat
Multumesc,
Daca dormi in masina pe planseu trebuie sa pui bagajele in cort,sau sub masina ,asa pe un pat suspendat bagi bagajele sub pat si castigi si lungime ,eu am castigat 50 cm.
Prototipul nu ma costat decat 10 lei (100 de nehrese si 2 balamale )
Fiecare dupa posibilitati
  • vallyyy

  • Mesaje scrise: 1,717
  • Locatie: Arges
  • Masina: Astra 2006 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2010

  • Mesaj Privat
gena09wow a scris:O idee care merita preluata si la alte masini si inbunatatita.
Bravo pentru originalitate.


Pe Astra G e deja facuta
Skip ads

  • CRAZY WOLF

  • Mesaje scrise: 209
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Vectra 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2012

  • Mesaj Privat
buna treaba. Very Happy
Eu prefer cortul , am unul carea are 30 de ani , intre timp mi-am mai cumparat inca trei corturi asta ca sa nu mai aiba prietenii mei scuze ca nu au cort..Cum a-ti asterni asa dormi Laughing eu prefer cortul.
  • dumiter

  • Mesaje scrise: 470
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2002 z16se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Nov 2011

  • Mesaj Privat
buna ideea, felicitarii pentru realizare.
daca domnul prefera cortul isi lua un cort dar omu prefera ca sa doarma in masina unde nu il bate vantul si nici nu il ploua!
  • xcuseme

  • Mesaje scrise: 1,458
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2002 Isuzu Y17DT 16v 55kW
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Aug 2006

  • Mesaj Privat
E misto pentru sex... te ajuta mult puntea spate, mai ales daca sunt putin duse amortizoarele.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Agila
  3. Agila A

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR