Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • bob

  • Mesaje scrise: 61
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Omega 1998 X20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Aug 2005

  • Mesaj Privat
http://www.youtube.com/watch?v=LiNCzdMOdJ0 farsa facuta de Jugaru lui Mihai Gainusa Very HappyVery HappyVery Happy
Skip ads

  • jonny
  • **
  • 486 mesaje
  • din 24 Apr 2005
  • Astra 2001 Z16SE
  • Cluj-Napoca, Romania
  • jonny

  • Mesaje scrise: 486
  • Locatie: Cluj-Napoca, Romania
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Apr 2005

  • Mesaj Privat
cred ca trebuia postat la "sa ne descretim fruntile" dar e mortala faza oricum Very Happy
  • bob

  • Mesaje scrise: 61
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Omega 1998 X20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Aug 2005

  • Mesaj Privat
jonny a scris:cred ca trebuia postat la "sa ne descretim fruntile" Very Happy

dah sa sti ca ai dreptate, dar nu am mai avut rabdare sa postez unde trebuie...
oricum gainusa saracul a facut pe el Very Happy
  • pif

  • Mesaje scrise: 1,320
  • Locatie: Gaesti/Dambovita
  • Masina: Vectra 2001 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Nov 2004

  • Mesaj Privat
Lasa-ti omul in pace ca a furat-o rau de tot. Cred ca oricare dintre noi sa fi fost, la fel s-ar fi intamplat cand ai da nas in nas cu Smarandescu si putin mai mult furios.
Skip ads

  • @dyS

  • Mesaje scrise: 747
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 1995 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Era saracul gainusa terminat, insa asta e, fiecare nas isi are nasul Smile. Si bine ca a fost doar o farsa, altfel nu-l vedeam bine pe bietul om Rolling Eyes.
  • botosu

  • Mesaje scrise: 1,287
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra z14xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Mai 2006

  • Mesaj Privat
mie imi aduce aminte de baietii aia de la BUG in vremurile lor bune:
"esti tare la microfon / ca femeia la telefon"
  • AcidMan

  • Mesaje scrise: 642
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Apr 2004

  • Mesaj Privat
tare
  • Tataee

  • Mesaje scrise: 303
  • Locatie: Mangalia
  • Masina: Karl 2016 Z10XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Nov 2005

  • Mesaj Privat
super tare faza!
Dar tot mai mult tind sa cred ca a fost facatura pentru cresterea ratingului celor doua emisiuni. Mai ales dupa semigluma aia cu Teo.
Pareare mea!
Skip ads

  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
Foarte foarte tare....am ras cu lacrimi Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Nasol pentru Gainusa, dar cel putin acuma a simtit pe pielea lui cum e sa primesti o farsa Wink

Eu nu cred ca a fost ceva regizat....ca si-a luat o rau de tot, si chiar era ziua lui.
  • ifconfig

  • Mesaje scrise: 59
  • Locatie: Onesti
  • Masina: Astra 2001 Y17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Feb 2006

  • Mesaj Privat
Forte tare frate'!!
  • Vinti

  • Mesaje scrise: 886
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2005

  • Mesaj Privat
trebuia sa-l fi bagat in portbagaj si il deschidea cand aparea jugaru, oricum tare de tot
  • bob

  • Mesaje scrise: 61
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Omega 1998 X20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Aug 2005

  • Mesaj Privat
Vinti a scris:trebuia sa-l fi bagat in portbagaj si il deschidea cand aparea jugaru, oricum tare de tot


hai mai nu fi sadic, facea pe el bietul om... Very Happy
Skip ads

  • foca montana

  • Mesaje scrise: 855
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Ca si gluma mie sincer mi se pare de kko.... dar este doar parerea mea....

Daca am ajuns sa promovam la televizor un musculos care il baga in portbagaj si ii rupe mana aluia mic este jale... inseamna ca ne-am dus foarte mult in jos ca si nivel al culturii.

Ma uitam ca tot timpu cat smarandescu il agresa pe gainusa nu a intervenit nimeni nici macar cand au inceput sa traga de el.

Mai e o chestie, smarandescu lucreaza cu muschii Gainusa cu creierul. Care-i mai tare...? Decideti voi.....

Peace.


Ultima modificare facuta de foca montana la Dum 12 Nov, 2006 6:05 pm
  • LeTigre

  • Mesaje scrise: 50
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1992 c20ne
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Ca si gluma mie sincer mi se pare de kko.... dar este doar parerea mea....


Sunt intrutotul de acord. Gluma asta ca si multe altele mi se pare o porcarie. Ma intreb ce scuze ar putea inventa acesti indivizi daca una din farsele puse la cale de ei s-ar termina prost (daca de exemplu, poate exagerand un pic, Gainusa facea atac de cord de frica sau avea o reactie necontrolata, sa zicem de frica ii baga degetele in ochi lui Smarandescu). Oricum eu in locul lui Gainusa i-as da in judecata.
  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Oricum eu in locul lui Gainusa i-as da in judecata

Cand lucrezi intr-un trust esti nevoit sa accepti multe rahaturi si ma indoiesc ca i-ar fi la indemana sa-i dea in judecata. Nu cred ca l-a afectat la o asa maniera dar nici bine nu i-a fost. Partea nasoala a fost ca au continuat cu farsa pana in momentul in care omul ala chiar a avut niste atacuri de panica si a fost nevoit sa se umileasca cerandu-i scuze, implorandu-l chiar. Astfel de momente pot afecta orice om.
  • zafirul

  • Mesaje scrise: 1,444
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Apr 2004

  • Mesaj Privat
foca, de ce te miri?
nu ne indreptam inapoi spre copacii de unde am coborit acu jdemii de ani?
nu sintem agresati din toate partile de violenta verbala/fizica?
nu a fost recent cazul la cluj cu un baiat de 21 de ani omorit in bataie???
asa ca 'geaba creier... poate in tarile civilizate...
la noi e goldeanu greu la git, mobilu' da fitze si "te sparg bah, sa moara dujmanii mei"

nu mai are rost sa deschidem discutia vizavi de artele martiale si ce presupun ele... (NICIODATA un adevarat practicant nu va initia o agresiune, cu cit este mai "sus" pe scara valorica cu atit devine mai non-combativ)
  • Florin_

  • Mesaje scrise: 103
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2000 1.7 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Feb 2006

  • Mesaj Privat
Niciodata n-am inteles farsele astea!..sa-mi fie cu iertare dar poate(si numa poate) radem noi care ne uitam la TV insa cu siguranta cel caruia i se fac (si nu numai Jugaru face asa ceva)are parte doar de spaima/frustrare, etc.!

P.S. (Mai demult am vazut o astfel de farsa care i s-a facut Ancai Turcasiu in timp ce era la nasul ei Tantareanu la Paradisul Verde. or venit niste tipi mascati cu pusti si or amenintat ca ii impusca daca nu le indeplinesc conditiile).

Ce farse sunt astea?!? te bate, te impusca...azi maine iti da foc. (vai ma scuzatio era o farsa Very Happy)

Sincer..mi se par extrem de "slabe" si..astept (cum zicea cineva mai sus) momentul cand cel caruia i se face gluma/farsa o sa reactioneze mai urat si va face , ceva fizic(sa-l loveasca, bruscheze..sau mai sti ce), farsorului!
  • @dyS

  • Mesaje scrise: 747
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 1995 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Era mai demult o emisiune de profil, ceva cu titlul "taxi...nu-stiu-cum" cu tipii aia de la formatia Varza; in fine, faza e ca au bagat o gagica in sperieti, tot o farsa cu niste mascati si i-a dat tipa in judecata; pe langa faptul ca au platit o carca de bani, au mai suspendat si emisiunea Rolling Eyes.
Deh, televiziunile pt rating fac aproape orice....
  • Florin_

  • Mesaje scrise: 103
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2000 1.7 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Feb 2006

  • Mesaj Privat
Sa nu ma intelegeti gresit nu sunt impotriva farselor :

Ex:

1. La Italieni am vazut una cu un tip care isi parcheaza masina, intra in magazin! Afara pe drum trece un utilaj din acela ce lucreaza in cimitirele de masini (un fel de macara cu un magnet mare cu care ridica masinile)..si .."scapa" magnetul acela greu pe masina "personajului nostru".(masina se face acordeon Very Happy) ..In continuare urmeaza un sir lung de bip-uri pe partea sonora (evident ca proprietarul era furios Very Happy).
in final i-au cumparat o masina noua! Very Happy (o fi suparat dar cred ca io trecut )

2. mai arata cate un tip(forbalisti de multe ori) care merg la cumparaturi cu prietena/sotia si in timp ce sotia se invarte prin alta parte a magazinului, vanzatoarea "se da" la personajul caruia i se face farsa!.

3. etc.


Oricum, in nici un caz nu sunt situatii cand este ameninta securitatea fizica (te bat, te impusca, omoara etc.) si oamenii aia se umilesc (cer iertare, plang, etc.)
  • Mitica_SB

  • Mesaje scrise: 224
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Zafira 2012 A17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Tampita ideea lui Jugaru. Daca imi aduc bine aminte nu e singura...
Si eu sunt impotriva ideii ca un tip cu muschi sa poate aunge, fie si doar pt cateva momente, sa aiba un ascendent asupra unuia cu cap. Asta poate da mai departe fel de fel de idei cretine altora...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR