Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra A
  • MarianThePC7

  • Mesaje scrise: 48
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Vectra 1995 TC4EE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Jul 2012

  • Mesaj Privat
Mersi!
  • marius_andrey88

  • Mesaje scrise: 35
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Vectra 1989 c20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2011

  • Mesaj Privat
cu placere!
  • MarianThePC7

  • Mesaje scrise: 48
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Vectra 1995 TC4EE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Jul 2012

  • Mesaj Privat
Credeti ca as putea pune boxe de 17 cm in spate fara sa fac modificari sau sa dau alte gauri?
  • exodum

  • Mesaje scrise: 73
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 1992 16nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Feb 2013

  • Mesaj Privat
OpelShop. a scris:cdragos cum ai reusit sa ai acces la surubul care are si un popic de plastic ce tine tableta (sau mocheta) fara sa rupi zona aceea de material? iti vibreaza pentru ca s-ar putea sa ai ceva intre tabla si tableta.Eu am facut operatiunea cum am spus mai sus si nu vibreaza.Mentionez ca sunt difuzoare 2x120w.


Sunt tare curios cum aratã dif. de 120 w la un diametru de 17 cm. Efectiv ia foc instant bobinã, magnetul nu poate prelua șocul ,doar dacã e mai mare ca membranã și membranã din titaniu ca twitere profit jbl.
Un dif. mai mare nu înseamnã ca e bun. Are nevoie de curent mai mult și doar din ce scoate radio ...se aude mai încet.nu te mai lua dupã etichetã , real nu poți bãga mai mult de 20w . îți demonstrez cu stația din casã ca la 50w îți defectez difu tãu lãudat.
Of topic . difurile sã fie la puterea casetofon. Membranã de hârtie .și se aud profit. Și sã nu aibe twitere pe dif. În timp intrã praf pe lângã burete și se aude un hârjâit la volum mic. Toate cele bune
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR