Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • astraopel

  • Mesaje scrise: 275
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1992 c16nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Mai 2011

  • Mesaj Privat
Azi am primit pentru prima oara de cand ma aflu pe clubopel un mesaj in care se vede clar foamea spamuistica a unora care nu inteleg ca exista email pentru asta si in cadrul emailului exista si optiunea SPAM,potrivita cu numele lor.Am vrut sa raportez asta dar nu am gasit acel buton de report in pm.Asa ca am deschis un topic gen panoul cu asa nu unde o sa pin-ez ce am primit in pm,si sper ca merita.

salut, iti recomand un service bun si recent , pret manopera 50 ron/ora, ( poate suna a reclama , doar ajut pe cineva) pe Strada V.....i Nr 17 , dupa mr b.....e si l.....l , indicator B..... villa pe Soseaua ........ un nr de contact 0723 667 . mersi si ma scuzi de deranj.

PS:dupa cum vedeti am cenzurat adrese si numere dar daca este nevoie moderatorii pot primii varianta intreaga.
Si pentru ca este un mesaj nedorit o sa mentionez si expeditorul:Kmc0smin
Skip ads

  • cronny

  • Mesaje scrise: 533
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2003 z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Si eu am primit mesajul asta pe prv, destul de penibil zic eu.Am crezut ca mi-a trimis mesajul asta ca eu cautam piese pt masina si montajul dar se pare ca foamea e mare.
  • astraopel

  • Mesaje scrise: 275
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1992 c16nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Mai 2011

  • Mesaj Privat
Aha..deci am avut dreptate..pai sa "asteptam "reactia moderatorilor.
  • cangri

  • Mesaje scrise: 5,415
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat
Trimite PM`ul cu detaliile la Moderatori.
Acest tip de mesaje este interzis, deci sigur vor lua o masura.
Skip ads

  • tase

  • Mesaje scrise: 1,985
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Vectra 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Sep 2009

  • Mesaj Privat
Si eu am si sunat ca aveam de schimbat niste flanse la amortizoare si ....pretul este pe masura ,o fi ora 50 de lei dar orele in care se executa lucrarea sunt marite artificial si ajungeti tot la 100-120 lei /ora
  • Bunicu

  • Mesaje scrise: 2,223
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Dec 2008

  • Mesaj Privat
i-am trimis un mesaj privat, asteptam o explicatie chiar aici. Daca explicatia nu vine, luam masuri.

Personal , vreau sa ascultam si opinia lui astfel incat sa nu ne transformam in "mari inchizitori", ideea este sa evoluam si nu sa involuam. Nu am fost si si nu voi fi de acord cu metode de genul:

"Metodele de investigație a inchiziției, urmãreau descoperirea așa numitului „adevãr”; pentru obținerea acestei dovezi, se foloseau pânã și schingiuirilea acuzatului în fața unor martori, recunoașterea vinei acuzatului fiind scopul principal al investigațiilor, dovezile obiective fiind neglijate. Acest proces lua în considerare numai declarațiile unor martori, care se bazau pe declarațiile altor martori, astfel procesul putând dura timp îndelungat, sfârșitul procesului se termina cu o sentințã în care acuzatul putea fi numai nevinovat sau vinovat cu recunoașterea vinei."

am citat din wikipedia - despre inchizitie.

O duminica placuta fiecaruia.
  • Kmc0smin

  • Mesaje scrise: 569
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Eu am trimes aceste pm-uri , pentru a da un sfat pentru useri care vor un service mai ieftin . am inteles ca unii sunt foarte revoltati pentur un simplu mesaj. ca urmare ma supun pedepsei de suspendate a contului pe o anumita perioada.

Cel mai revoltat e userul cronny , care zici ca a ia luat foc masina asa a reactionat.
Iar sa faci un topic pentru asta e clar jalnic.

Deci astept suspendarea cuvenita.
  • Bunicu

  • Mesaje scrise: 2,223
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Dec 2008

  • Mesaj Privat
ok, 15 zile cred ca sunt suficiente.

Discutia se inchide aici.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR