Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum
  • alex_paval

  • Mesaje scrise: 620
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Signum 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Aug 2009

  • Mesaj Privat
Buna ziua ! Am un Vectra C din 2002, cod motor y22dtr, 150CP cu chip, si vreau sa-mi cumpar un debitmetru nou (adica doar senzorul, cutia nu am nevoie de ea, e plastic). Avand in vedere preturile astronomice care m-au speriat foarte tare, gasisem la un moment dat la un magazin de piese auto, un debitmetru marca HQ cu 250 de lei, in jurul sumei asteia, dar acum nu-l mai gaseste deloc si nu stiu unde sa mai caut. Pretul unui debitmetru nou BOSCH este 952 de lei, si va dati seama ca in valoare acestor bani as putea sa mai pun ceva "dinero" si-mi iau cauciucuri pt inca 3 ani Smile .. M-ar putea indruma cineva cum sa procedez mai bine? A mai folosit cineva debitmetre de alta natie decat bosch, si ieftine ? E o diferenta intre cel bosch si cel de alta firma ? (inafara de pret). Nu as vrea sa mi se adreseze intrebari de genul : da ce-ai patit debitmetru, de ce-l schimbi sau ce i-ai facut, stim bine ca mai pica si astea iar cauzele sunt fumul negru, lipsa puterii si tot asa... Va multumesc anticipat !
  • alex_paval

  • Mesaje scrise: 620
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Signum 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Aug 2009

  • Mesaj Privat
Chiar nimeni nu s-a izbit de aceasta problema si nu poate da un sfat ?
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR