Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • fares

  • Mesaje scrise: 67
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Feb 2013

  • Mesaj Privat
Daca nu se inlocuieste acea armatura cu una de GTC care ar fi problemele? Trabuie inlocuita si la modelele facelift ca alea au bara originala ascutita?
Skip ads

  • fares

  • Mesaje scrise: 67
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Feb 2013

  • Mesaj Privat
Imi place cum ati lasat omul cu ochii-n soare Laughing
  • Asgard

  • Mesaje scrise: 222
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jan 2011

  • Mesaj Privat
@HoriaRav : se poate pe acelasi fagure (cu putina "tiganie si improvizatie"), sau se poate achizitiona sinstem de prindere separat, era cineva pe 4tuning din arad sau timisoara care aducea pe comanda.
  • spanadrian

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Maramures
  • Masina: Astra 2004 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2013

  • Mesaj Privat
salut am citit ce vrei sa faci ,eu tocmai am facut in prezent este la vopsit si e ok
Skip ads

  • florinbucsa

  • Mesaje scrise: 733
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Oct 2008

  • Mesaj Privat
nu stiu ce sa zic.la GTC,bara este mai ascutita ca la facelift.ma gandesc ca poate fi o problema la vreun accident,cand acel trager,daca nu este exact pe forma barii si nu o sustine cum trebuie,se face bara praf.momentan am abandonat acest proiect cu bara de OPC(poate la anu o sa o termin) si acum ma gandesc sa pun praguri sau eleronul de pe haion OPC line.as vrea sa va intreb daca acele praguri,pot tine umezeala acolo si sa imi rugineasca pe interior pragurile masinii.
as ruga un moderator sa imi redenumeasca numele topicului astfel incat sa se discute despre tot kit-ul OPC line de pe un astra h caravan,deoarece nu am gasit niciun topic in care sa se discute asa ceva.multumesc anticipat!
  • florinbucsa

  • Mesaje scrise: 733
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Oct 2008

  • Mesaj Privat
salutare. am abandonat proiectul cu acea bara,dar am revenit. Am vazut ca tragerul este format din 3 bucati(cea mare centrala si extremitatile). Imi poate spune cineva daca e nevoie de cele 3 bucati sau e nevoie doar de bucata centrala? Sunt in cautare de trager pentru gtc si nu stiu ce sa aleg.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR