Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A
  • paul_fly

  • Mesaje scrise: 233
  • Locatie: Alba
  • Masina: Insignia 2009 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Sep 2012

  • Mesaj Privat
Am deschis acest topic dupa ce am cautat putin site si nu am gasit informatii referitoare la ceea ce ma intereseaza
Sunt din Alba si as vrea sa aflu de la cei care au fost pe la reprezentantele Opel pe care le-am mentionat mai sus cateva pareri.
Masina mea are 85.000 km si este recent adusa din germania vreau sa-i fac o verificare.
Astept sugestii si pareri, multumesc.
  • crybabyro

  • Mesaje scrise: 696
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Insignia 2010 A2DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Mi se pare ca Sibiu si Deva sunt sub aceeasi umbrela(patron). Distanta e cam aceeasi (Deva 67 si Sibiu 70). Pana la CLuj sunt 99km.
Cred ca toti au capacitatile de a conecta masina la pc si de a-ti da toate detaliile despre ea.
La Sibiu e mai bine sa faci o programare cred; si asa ai toate sansele sa pierzi toata ziua.
Despre competente si preturi nu stiu ce sa zic, cu cei de la Sibiu am avut treaba doar la revizie, cu doua probleme de tinichigerie, o garantie si cu una legata de vazaiala aerului in habitaclu + aliniere si inchidere defectuoasa a usii soferului. In afara de ultimele doua pot spune ca am fost multumit; la ultima nu stiu daca sunt ei de vina sau mama natura care l-a facut pe inginerul de a proiectat bucata aia de masina; cert este ca oamenii si-au dat silinta cat au putut, asta cu mana pe inima.
  • paul_fly

  • Mesaje scrise: 233
  • Locatie: Alba
  • Masina: Insignia 2009 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Sep 2012

  • Mesaj Privat
Merci pentru sugestii "crybabyro", problema pe care am incercat sa o lamuresc in acest post nu erau km. Pe mine ma interesa cel mai mult profesionalismul celor de la reprezentanta.
In final am ales sa fac revizia la cei din Cluj de care deocamdata ma declar multumit.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR