Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • sbg78

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Vectra 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jun 2014

  • Mesaj Privat
Buna ziua tuturor tin sa mentinez ca sunt nou pe aici si daca se poate sa imi dati si mie niste pareri, opinii in legatura cu mici modificari pe care vreau sa le aduc la exteriorul masinii pe care o detin de 1 an, care este un vectra c motor 1,8 benzina din 2002.Acum vreau sa va descriu ce as vrea sa schimb, este vb despre prelungire bara fata, prelungire spate, as vrea montez un eleron nu prea mare pleoapa luneta ......Am uitat sa specific masina este in tara doar odata la 3 sau 4 luni pt o sapt sau 2 sapt cel mult in rest este in FRANTA .Astept pareri,sugestii din partea tuturor, preturi si locuri de unde as putea cumpara cele enumerate mai sus.VA MULTUMESC tuturor colegilor si va doresc drumuri bune pe unde veti circula
  • AttilaFerko

  • Mesaje scrise: 85
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Insignia 2009 Z18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2012

  • Mesaj Privat
Salutare,

Si eu sunt din Bihor. Daca vrei te pot pune in legatura cu baietii de aici care se ocupa de tunning.
Si eu am un Vectra c 1.8 2003. As dori acuma folie de carbon si sa o vopsesc. Mentionez ca mi le fac eu personal.
  • sbg78

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Vectra 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jun 2014

  • Mesaj Privat
salutare,

Multumesc pentru amabilitatea ta, as fi interesat sa vad cu ce m-ar putea ajuta numai ca am 2 probleme, 1 nu stiu sigur cand merg in tara si 2 nu stiu sigur cat timp o sa stau, apropo din ce zona a judetului esti?
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR