Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel - Alte Modele
  3. Omega A
  • claudiu.amza

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Omega 1992 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2012

  • Mesaj Privat
am un opel omega a din 1993 berlina c20ne super masina is foarte multumit de ea da tot caut ceva de 2 ani incoace ma poate ajuta cineva?pe porbagajul spate intre stopuri se afla in loc gol iar in mijlocul locului este numarul masinii,pana aici toate omegile sunt la fel ei bine sunt unele care au un ornament ce se continua pe linia stopurilor spate in culorile lor in ordinea rosu, portocaliu, rosr, rosu, alb ordine de sus in jos fabricatie hella din cate stiu eu daca mapoate ajuta cineva ar ok dau si in nr de tel 0745846755 multumesc mult sunt destul de rare respectivele ornamente
Skip ads

  • deleted-61307

  • Mesaje scrise: 750
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mar 2011

  • Mesaj Privat
1. Bine ai venit pe clubopel.
2. citeste regulamentul !
3. Ce e titlul asta? Problema ornament suna mai ok.
4. Te duci la desmembrari sau strangi mesaje destule(citeste regulamentul iar!) si ceri aici la vanzari piese auto.
  • claudiu.amza

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Omega 1992 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2012

  • Mesaj Privat
am fost foarte explicit privitor la respectivul ornament de pe porbagajul spate al masinii iar din dezmembrari tot caut de doi ani de zile prin toata tara am spus si asta,iar la piese auto la absolut orce magazin imi cer serie de caroserie iar in sibiu nu am vazut nici una cu ornamentul asta ca ma rugam de omul respectiv sa ma ajute.cand ma duc la piese auto si intreb prefer sa le arat poze cu asa ceva ca se uita ca la avioane nici nu stiu de asa ceva. orcum mai caut poate voi gasii pe undeva la magazine nu stiu decat bucsi pivoti rulmenti etc dar lucruri mai speciale nu prea se baga
  • deleted-61307

  • Mesaje scrise: 750
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mar 2011

  • Mesaj Privat
http://www.pieseauto.ro/ele...-b-939518922.html
Uite ce am gasit pe google, dar e Omega B. Acum ai o poza cu ceea ce vrei.
Skip ads

  • claudiu.amza

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Omega 1992 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2012

  • Mesaj Privat
multumesc mult dar vezi ca ala de pe omega b este eleron si se prinde pe porbagaj spate ce vreau eu este ornament porbagaj spate si se prinda pe spatele porbagajului intre stopuri continandu le linia in culorile stopurilor vezi ca masina este berlina o sa incerc si cu o poza dar e mai greu
  • deleted-61307

  • Mesaje scrise: 750
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mar 2011

  • Mesaj Privat
http://uploadimage.ro/image...0412893952583.png

Te-ai uitat macar ca lumea la imaginea aia?
Uita-te iar unde ti-am incercuit. Nu aia cauti?
  • claudiu.amza

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Omega 1992 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2012

  • Mesaj Privat
da acolo vine ornamentul unde ai incercuit hai ca incerc sa pun si o poza cu asta sa ti fai mai usor
  • claudiu.amza

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Omega 1992 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2012

  • Mesaj Privat
am zis ca revin cu o poza si am reusit sa gasesc ceva daca reuseste cinevasa ma ajute ......mi de multumiri
  • deleted-61307

  • Mesaje scrise: 750
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mar 2011

  • Mesaj Privat
AI vazut asta la mai multe masini sau doar la una, doua? Ca exista chestia aia de sub numar, dar neagra si a fost pusa pe kadett, astra f, vectra a, omega a, toate GSI> Posibil sa fie lipite benzile alea.
  • claudiu.amza

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Omega 1992 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2012

  • Mesaj Privat
ai vazut poza? are culorile rosu portocaliu roru rosu si alb si e de plastic marca hella am vazut doua omegi in sibiu cu asa ceva
  • claudiu.amza

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Omega 1992 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2012

  • Mesaj Privat
vezi ca in poza partea cea alba de sub numar nu este cred ca au spsrt o cand au decorat masina nemtoii aia iar ornamentul e din plastic mare cat partea din spate a porbagajului masinii ma refer la partea cu numarul masinii ti am zis ca se gaseste foarte greu chear nu mi preafac mari sperante in privinta asta dar cine stie poate am noroc orcum mii de multuniri pentru ajutor
  • deleted-61307

  • Mesaje scrise: 750
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mar 2011

  • Mesaj Privat
1. Scrie si tu corect ca trebuie sa citesc de 3 ori ca sa pricep ce vrei sa zici.
2. Mie mi se par dungi rosii cu una galbena lipita peste. Si da am vazut poza, doar nu comentam asa pur si simplu. Si ti-am zis de aia neagra pt ca sub numar dupa cum vezi e neagra chestia aia.
Spor la cautat.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel - Alte Modele
  3. Omega A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR