Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • Alyn93

  • Mesaje scrise: 564
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Aug 2011

  • Mesaj Privat
Salut tuturor! Detin un Opel Astra G 2001 Edition 2000 cu sistem Audio Original inclusiv CD-Player CDR-500! De aproximativ 1 saptamana imi face ceva probleme! De exemplu cand merg pe o strada nu cu foarte multe gropi ceva denivelari sare din melodie..Sad se intrerupe foarte des....iar la gropi mai mari si mai rau! Cu unele Cduri face mai rau cu altele mai putin mentionez fara zgarieturi!Cand merg pe drum buna sau pe loc merge perfect! Daca stie cineva daca as putea rezolva in vreun fel problema:( as fir ecunoscator orice sfat! Sau daca CD-playerul este pe moarte! Multumesc mult o zi buna tuturor!
  • ultras131

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2001 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jun 2012

  • Mesaj Privat
cand am citit titlul postului m'am gandit imediat ca asta este problema:p si eu am patit la fel,a urmat un lung sir de cautari,forumuri...dar intr'un final nu poti face nimic,doar sa cumperi cd'uri bune (ex.sony) si sa le scrii la cea mai mica viteza,la mn sau simtit unele schimbari dar tot sarea,asa ca l'am schimbat si nu regret nimic,claritate peste cel or. Usb,mp3,am pierdut com. De pe volan dar nu le simt lipsa,oricum se pot face si acelea.deci...primu pas ia cd'uri si fale la cea mai mica viteza
  • Alyn93

  • Mesaje scrise: 564
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Aug 2011

  • Mesaj Privat
Multumesc mult pentru sfat! O sa fac cduri exact cum ai spus...nu am pretentii sa mearga perfect e normal sa mai sara la gropi e si el batran:))....dar in ultima saptamana prea sensibil....sper sa mearga Multumesc inca odata numai bine!
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR