Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Motoare Benzina
  • adrian_gts

  • Mesaje scrise: 39
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 gts
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2009

  • Mesaj Privat
am un opel rekord E din 1980 pe injectie -imi da in nas,merge foarte prost bineinteles ca si consuma pareprea unui mecanic a fost ca imi trebuie piesa in care e incorporata clapeta de aceleratie ca miar prinde aer flas dupa schmbarea acesteia daca nu se rezolva sa schimb cititorul acela electric nu stiu exact cum se numeste cel de este deasupra filtrului de aer astept pareri din parte dumneavoastra sugestii sa pot rezolva masina sa pot merge cu ea-va multumesc-
  • astraopel

  • Mesaje scrise: 275
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1992 c16nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Mai 2011

  • Mesaj Privat
Iti recomand sa mai citesti vreo 2 saptamani pana te familiarizezi cu termenii altfel toti cei care vor citi ce scrii se vor enerva si nu-ti va raspunde nimeni.
Daca nu vrei sa citesti macar fa niste poze sugestive pe care sa le editezi cu un program foto si sa indici piesa/ele.

Ex:Am fost la doctor si i-am spus ca ma doare.El a zis ca am o problema in interior la corp deasupra unui organ vital(nu stiu exact cum se numeste).Sugestii?sant pe moarte sau am murit deja?!
  • Oli2009

  • Mesaje scrise: 24
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Rekord 1979 20S
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2009

  • Mesaj Privat
Ar trebui verificata si aprinderea : capac , delcou,platina..fise,scanteie bujii...alimentarea cu carburant...
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Motoare Benzina

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR