Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • jolyjoker

  • Mesaje scrise: 116
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1994 c18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Sep 2006

  • Mesaj Privat
pikadominik a scris:deci cea mai tare masina pe care am vazuto in romania pe lana alte italiene si alte nebunii a fost aseara ...
si ce credeti fratii mei ca era un ford gt 500 ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil doamne ce masina era era ceva de genul what is this a angel???noooo is a Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
am vazuto aseara la pescarus acolo pe langa alte masinutii ...
si asta ma facut un pic trist pe mine ce am eu si ce au ei dar am 18 ani sunt la inceput si cand o sa cresc o sai nimicesc .... Cool pana atunci car's rulzz Shocked Shocked Shocked


crd k aici o sa fi ti toti invidiosi p mine...dar sunt unu din cei kre au vazut acest gt 500 facand 400m wheelly Smile a fost fantastic...pacat k nu am avut camera la mine...intadevar crd k este cea mai tare masina din tara in mom d fata...sincer singurul lucru care se mai compara cu ea esti o hayabusa Smile
Skip ads

  • foca montana

  • Mesaje scrise: 855
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2005

  • Mesaj Privat
jolyjoker a scris:
pikadominik a scris:deci cea mai tare masina pe care am vazuto in romania pe lana alte italiene si alte nebunii a fost aseara ...
si ce credeti fratii mei ca era un ford gt 500 ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil doamne ce masina era era ceva de genul what is this a angel???noooo is a Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
am vazuto aseara la pescarus acolo pe langa alte masinutii ...
si asta ma facut un pic trist pe mine ce am eu si ce au ei dar am 18 ani sunt la inceput si cand o sa cresc o sai nimicesc .... Cool pana atunci car's rulzz Shocked Shocked Shocked


crd k aici o sa fi ti toti invidiosi p mine...dar sunt unu din cei kre au vazut acest gt 500 facand 400m wheelly Smile a fost fantastic...pacat k nu am avut camera la mine...intadevar crd k este cea mai tare masina din tara in mom d fata...sincer singurul lucru care se mai compara cu ea esti o hayabusa Smile


Mai tata, ori am imbatranit atat de rau ori nu mai inteleg limba romana...

jokere daca vroiai sa scrii smechereste ca pe mess o faceai calumea:

Tu ai scris:

crd k aici o sa fi ti toti invidiosi p mine...dar sunt unu din cei kre au vazut acest gt 500 facand 400m wheelly Smile a fost fantastic...pacat k nu am avut camera la mine...intadevar crd k este cea mai tare masina din tara in mom d fata...sincer singurul lucru care se mai compara cu ea esti o hayabusa


Trebuia scris:

crd k aici o sa fitzi totzi invidioshi p mine...dar sunt 1 din cei kre au vzt acest gt 500 facand 400m wheelly a fost fantastic...pakt k nu am avut camera la mine...intadevar crd k este cea mai tare mashina din tzara in mom d fata...sincer singurul lucru care se mai compara cu ea esti o hayabusa...

Shocked
  • Tataee

  • Mesaje scrise: 303
  • Locatie: Mangalia
  • Masina: Karl 2016 Z10XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Nov 2005

  • Mesaj Privat
Hai ca am ajuns sa vad si lectii de mess pe forum!

@danielul Hai ca esti tare omule dupa cum se stie : "Esentele tari se tin in sticle mici!" - respect!

Inca un post bun de urmarit chiar daca nu are nicio legatura cu Opel sau cu "Am vazut..."

Cum foca ar spune : Peace!
  • King of the road

  • Mesaje scrise: 489
  • Locatie: Mures
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
roBERT a scris:
Sincer sa fiu am rezerve in ceea ce priveste aplicarea unei astfel de masuri in cazul de fata, fie vorba intre noi, sunt utilizatori cu state vechi care umplu ecranul de iconite


Cunosc situatia si am inceput demult sa-i "atentionez", nu pe toti, pt. ca sunt foarte multi, evident, ci doar pe care am apucat .

Ban a primit pentru ca e un mare nesimtit, nu pentru ca scria asa cum scria .
Skip ads

  • pikadominik

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Nov 2006

  • Mesaj Privat
...
  • EL-GABRY

  • Mesaje scrise: 1,477
  • Locatie: Neamt
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jul 2009

  • Mesaj Privat
pikadominik a scris:...

Dupa atatia ani,ai adus topicul asta in prim plan si fara sa spui nimic.Care e faza?Urmaresti sa iti cresti numarul de interventii in club?
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR