Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • pikadominik

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Nov 2006

  • Mesaj Privat
deci cea mai tare masina pe care am vazuto in romania pe lana alte italiene si alte nebunii a fost aseara ...
si ce credeti fratii mei ca era un ford gt 500 ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil doamne ce masina era era ceva de genul what is this a angel???noooo is a Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
am vazuto aseara la pescarus acolo pe langa alte masinutii ...
si asta ma facut un pic trist pe mine ce am eu si ce au ei dar am 18 ani sunt la inceput si cand o sa cresc o sai nimicesc .... Cool pana atunci car's rulzz Shocked Shocked Shocked
Skip ads

  • foca montana

  • Mesaje scrise: 855
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2005

  • Mesaj Privat
pikadominik a scris:si asta ma facut un pic trist pe mine ce am eu si ce au ei dar am 18 ani sunt la inceput si cand o sa cresc o sai nimicesc .... Cool pana atunci car's rulzz Shocked Shocked Shocked


Ce am inteles eu este ca ai vazut un GT500 la pescarus altceva.... nimic...

Poze cu masina ceva nu ai facut?
  • doru_a

  • Mesaje scrise: 471
  • Locatie: Deva/Hunedoara
  • Masina: Astra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Am stat odata la o bariera in spatele unei astfel de masini si ma uitam si eu la o astfel de masina "ca ... la bariera" Laughing . Uite aici cateva poze
http://www.cool-autos.net/P...T-500E_SS03-1.jpg
http://www2.udec.cl/~miorti...0gt%20500_jpg.jpg
  • roBERT

  • Mesaje scrise: 1,724
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Este un exemplar Ford GT la reprezentanta BDT se poate admira in showroom
Skip ads

  • danutz

  • Mesaje scrise: 336
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 z16xer
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2006

  • Mesaj Privat
exista un ford in bucuresti gt si nu mai stiu, unul rosu cu doua dungi albe,a fost si la marele show de la casa poporului ce vreau sa va zic este ca omu trebuie sa anunte la asigurari sau mai bine zis la asigurarea lui oricare ar fii ea aia si sa le zica cand iese cu ea pe strada,deci plateste cate ore sta cu ea in oras sau afara din garaj,nu este caterinca a vorbit el singur atunci cand a venit cu el
  • pikadominik

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Nov 2006

  • Mesaj Privat
ce sa zic e prea smeq 500 de cp alceva ce mai trebuie asa sa visam si noi la o masina dasta
Smile))
  • roBERT

  • Mesaje scrise: 1,724
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Un amic de-al meu lucreaza acolo (este inscris si la noi pe forum) am fost si am studiat impreuna cu el "bestia" multe lucruri interesante de observat la masina eu unul am ramas impresionat de compresorul amplasat "discret" in spatele unui gemulet...
eu unul visez la un circuit sau la ceva de genul, unde sa mergi cu masina atat cat poate fara sa pui in pericol viata altora...
  • King of the road

  • Mesaje scrise: 489
  • Locatie: Mures
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Va rog, prieteneste, sa scrieti mai frumos. Embarassed
Ma refer la semne de punctuatie, iconite (smileyuri) si ortografie . Nu de alta dar arata foarte urat, parca am fi pe messenger .


Ultima modificare facuta de King of the road la Mar 21 Nov, 2006 3:03 pm
Skip ads

  • pikadominik

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Nov 2006

  • Mesaj Privat
auzi tipu noi aicia vb de masini nu de mesegeru tau sau tu esti un tip stresant de meseger Smile) e topicu meu si oameni sau eu pun cate semne vreau eu Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ms frumos Embarassed
  • King of the road

  • Mesaje scrise: 489
  • Locatie: Mures
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Rolling Eyes

Ceea ce eu iti spuneam in acel post e sa scrii civilizat, ca doar esti om educat ... sau nu !?

Am cerut administratorilor sa iti dea ban cateva zile sa te calmezi putin ...
  • kegpr

  • Mesaje scrise: 554
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2000 X25XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mar 2006

  • Mesaj Privat
Poc ! ... adminul cu tigaia Smile) ... ma dor ochii ...
  • remusnrs

  • Mesaje scrise: 89
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Dec 2004

  • Mesaj Privat
Masinile si oamenii care le conduc ...
roBERT a fost o colectie impresionanta de masinute cu ocazia "Bucharest ring" de la Palatul Parlamentului.
Am "tras" si cateva poze: http://remusn.blogspot.com/...e-circuit-si.html
Skip ads

  • danielul

  • Mesaje scrise: 108
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Subscriu celor scrise de colegul de mai sus [King of the Road]!!!

Care o mai fi rolul limbii romane in cadrul acestui forum, ma intreb eu!? Vad ca unii se descurca mai bine in elngleza... Engleza de Cotroceni; chiar mai rau... Sad Dar, pana la urma, asta e!

Si, ce topicu' lui aveti voi cu inscrisurile astea ca pe messenger! Doar e topicu' lui! Ce, voi nu ati mai vazut copii retardati care umbla in libertate pe strada? Si in fond, internetul asta e taramul tuturor! In special al copiilor frustrati si al maturilor nerealizati din punct de vedere sexual...

Ce tara frumoasa mai avem... Ce tineret luminos; ce viitor plin de sperante!!! Uite de-aia mi s-a cam acrit de tot felul de forum-uri si blog-uri... Ca doar poate sa scrie in ele doar cine are chef... Si mai ales cine si-a facut topicu'! NU?

Bine ca nu a vazut Fordul ala in niste ALMANAHE, ca altfel ce ne faceam?! Sau, defapt, asta era ideea... dar nu stia cum sa ii zica si a bagat vrajeala cu pescarusul (sau cam asa ceva)... Razz

Pe curand!
  • kegpr

  • Mesaje scrise: 554
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2000 X25XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mar 2006

  • Mesaj Privat
Ei, eu zic sa te bucuri si sa vezi partea plina a paharului ... eu unul am remarcat raritatea acestui tip de exprimari pe acest forum .. si asta ma bucura. Acelasi lucru si la intalniri Wink .
  • gabonne

  • Mesaje scrise: 1,302
  • Locatie: braila
  • Masina: Vectra 1993 1.7TD
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Sep 2006

  • Mesaj Privat
padure fara uscaturi ati vazut? eu nu!
  • King of the road

  • Mesaje scrise: 489
  • Locatie: Mures
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Nici eu n-am vazut, gabonne, dar uscaturile se pot taia, nu e problema mare Smile
  • doru_a

  • Mesaje scrise: 471
  • Locatie: Deva/Hunedoara
  • Masina: Astra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Va puneti mintea cu un copil Rolling Eyes sau v-ati gandit sa-i faceti putina educatie Question
  • roBERT

  • Mesaje scrise: 1,724
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2004

  • Mesaj Privat
King of the road a scris:Rolling Eyes

Ceea ce eu iti spuneam in acel post e sa scrii civilizat, ca doar esti om educat ... sau nu !?

Am cerut administratorilor sa iti dea ban cateva zile sa te calmezi putin ...


Sincer sa fiu am rezerve in ceea ce priveste aplicarea unei astfel de masuri in cazul de fata, fie vorba intre noi, sunt utilizatori cu state vechi care umplu ecranul de iconite
  • danielul

  • Mesaje scrise: 108
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Skuze din nou de inca o postare intempestiva insa eu consider ca aici nu e vb. de iconitze si alte semne de punctuatie, diacritice...

Era doar vorba de niste principii simple, naturale! Deh, instinctul de conservare se simte mai puternic la unii... La altii, toleranta e mai puternica sau mai intervine si indiferenta, poate...

Adevarul e ca in perioada asta sunt atatea probleme cotidiene de nu-ti mai arde sa te gandesti ca in 2~3ani limba romana va deveni un fel de "ROngleza", fara semnele distinctive specifice: cratima, º, þ, ã, â, î, etc...

Dar hai sa nu ii mai luam in seama pe astia mai dereglati (precum subsemnatul)! E doar un forum ClubOPEL, ce naiba? Laughing Puneti-i pe astia sa isi faca forumuri literare, sau literale, cum ar zice unii... Razz

Nu mai insist, asa ca va urez toate cele bune si drumuri (si drumetii) cat mai sigure, fara evenimente!

P.S.: Nu va atacati, prieteni! Sunt cel mai pasnic mebru de pe acest forum! In afara de acest articol PROMIT ca nu o sa mai intervin! Uitati-va de curiozitate cate stelutze am sub ID-ul din stanga si de cand sunt inscris aici! Cool Asa ca... ne mai vedem dupa Revelion! Very Happy ...poate...
  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Ii dau dreptate lui roBERT si stiu si la cine se refera (daca te referi la cine ma refer si eu Very Happy )
@danielul
Amice, te mai asteptam la o lectie d'asta de filosofie. Mi-a placut cum le zici Embarassed
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR