Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Cred ca e visul oricarui pasionat din aceasta comunitate sa se poata bucura de un supercar pe un circuit de curse o zi intreaga sau macar cateva tururi.
Cum unicul meu vis legat de masini e un Ferrari, ma intereseaza doar aceasta marca. Daca Dumnezeu o sa fie ingaduitor sa imi dea in continuare sanatate si putere de munca, intr-un viitor o sa mi-l si indeplinesc. Pana atunci, a participat cineva la o astfel de zi? Ceva ponturi, preturi?
Multumesc anticipat.
  • kapp

  • Mesaje scrise: 361
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2000 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Jumatate de ora in Cehia combinat circuit si oras in jur de 100 euro( sper sa nu gresesc) si poti alege din vreo 12 super masini. Am sa ma uit in masina sa gasesc fluturasul si sa iti dau adresa de web .
  • rudisoft

  • Mesaje scrise: 340
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Corsa 1997 X12SZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Oct 2010

  • Mesaj Privat
Știu cã ai specificat cã vrei (și) pe circuit, dar daca ești pasionat consider cã meritã menționat cã în Italia se pot "închiria" cu însotitor. Conduci în oraș și în afara orașului, pânã la 8 ore din câte am înțeles.

Info: DydRent

Și ceva poze și filmulețe: Drive Your Dream, Milano 2011
  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Multumesc mult baieti. M-ar interesa si ceva circuit pentru ca as vrea sa si vad ce pot masinile alea cu adevarat. Printr-o imprejurare(cumnatul are firma de inchiriere masini de lux la Londra) le-am cam condus pe toate dar bara la bara prin Londra sau la viteze normale nu e prea fun. Iar asigurarea uneia ca sa o duci pe circuit chiar si pentru o zi e incredibil de scumpa.
  • user2000

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Vaslui
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jan 2012

  • Mesaj Privat
la montza am dat o tura, dar nu cu un ferrari Smile cu ferrari-ul m-am jucat la simulator Embarassed
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR