Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Libra

  • Mesaje scrise: 4,003
  • Locatie: Oradea
  • Masina: Astra 2002 Y17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Revista Promotor a publicat in numarul din decembrie 2012 un articol despre ClubOpel.com si FelixOpel editia a VI-a.
Articolul il gasiti la paginile 80-85 din revista. Articol scurt si la obiect, cu o multime de fotografii.
Multumesc colectivului Promotor. Personal, vreau sa nominalizez cateva persoane: Oraan Marculescu, Adrian Mihaltianu, Tudor Rus si Mihnea Ratte.
Am scanat paginile respective, dar va recomand sa cumparati si sa cititi revista. O sa mai gasiti articole despre Opel Adam, Opel Insignia ST 4x4 si multe altele.

Skip ads

  • mariusgmg

  • Mesaje scrise: 4,095
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Frumos si bun asa! Stiam eu ca azi trebuia sa caut sa cumpar ceva! Era revista! Sad Las' ca si maine e o zi!
  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,811
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Frumos...felicitãri celor ca libra, care prin activitatea depusã în ClubOpel au reuºit sã ne scoatã în lumea bunã a iubitorilor de mãrci auto. Un sincer...BRAVO! Urmeazã sã facem cumva sã cucerim ºi...Rüsselheim(Adam Opel-Germania).
  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Noi multumim Libra pentru efortul pe care il depui. Rezultatele sunt marete si vizibile Very Happy
Skip ads

  • Libra

  • Mesaje scrise: 4,003
  • Locatie: Oradea
  • Masina: Astra 2002 Y17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Haideti sa nu mergem prea departe.
Noi suntem tot noi, legati de pasiunea pentru masinutele noastre. In plus, ne mai leaga prieteniile care inevitabil s-au legat intre noi. Astea au dus la cresterea comunitatii noastre si la tot ce a decurs de aici. Oameni de suflet, oameni cu cunostinte tehnice mai avansate, solutii la diverse probleme greu de rezolvat, etc... Astea conteaza cel mai mult.
Faptul ca am inceput sa contam in ochii celor de la Opel Romania nu poate decat sa ne bucure. Se simte schimbarea de atitudine, se simte noua echipa de la Opel Romania.
Eu, Marius, si toti ceilalti care ne implicam in organizarea a tot felul de evenimente, om avea noi meritele noastre, dar daca langa noi nu ati fi voi toti, degeaba ne-am implica. Voi toti ceilalti suntei cei care contati. Si faptul ca actiunile astea ies bine sunt motivatia pentru a continua.
  • mariusgmg

  • Mesaje scrise: 4,095
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Am luat si eu azi revista! Intradevar, un articol excelent!
Multumiri celor de la ProMotor!
  • Varro

  • Mesaje scrise: 117
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 1995 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jul 2009

  • Mesaj Privat
am gasit si eu, pana la urma, revista .
a iesit un articol de nota 10, scurt si la subiect.
multumim ProMotor Smile
multumim Libra (Liviu)
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR