Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • alex82

  • Mesaje scrise: 154
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Insignia 2012 2.0 dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Apr 2006

  • Mesaj Privat
V-am pus intrebarea asta fiindca mi-am pus un subwoofer Jbl 15" de 800 Watti Rms (ca sa nu ziceti ca mint subwooferul e W15Gti MkII) si mai am si o gramada de boxe prin masina si acum nu pot sa tin statia decat aproape de jumatate fiindca simti cum ti se scoala parul din cap iar tabla de pe masina face ca draqu Smile) asa ca m-am gandit sa antifonez masina inca o data fiindca eu ami o antifonasem inainte dar vad ca nu e cum trebuie antifonata de face asa de urat tabla pe ea si as vrea sa stiu unde sa ma duc din nou ca aia nu prea au facut treaba buna.

http://www.jbl.com/car/prod...t=GTI&ser=GTI
Skip ads

  • OctavianM

  • Mesaje scrise: 308
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2006

  • Mesaj Privat
pot doar sa-ti indic doua locuri, insa nu stiu cum lucreaza si mai multe detalii. primul este p bulevardul expozitiei langa universitatea romano-americana, de la casa scanteii merg spre sofitel. cel de-al doilea loc este la podul grant pe partea cu calea grivitei, langa benzinaria mol e un atelier electric tudor. nu vreau sa fac reclama da stau in zona si am observat k acestia di urma sunt importatorul direct pt echipamente pioneer...deci probabil k se pricep
  • relu86

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Arad
  • Masina: Vectra 1993 c20ne
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2008

  • Mesaj Privat
buna, in arad se poate face foarte bine, eu personal mi-am cumparat maisna de la proprietarul acestui magazin si este antifonata complet si si castigi enorm la muzica si la confort la drum, nu s emai aude nimik din exterior
  • shipk

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2008

  • Mesaj Privat
ii recomand p cei de la romano americana...bd expozitiei. "Delta" stiu k se numesc in plus acolo e si o spalatorie f buna . recomand
Skip ads

  • ovidium

  • Mesaje scrise: 1,016
  • Locatie: Ploiesti
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Tie iti trebuie o insonorizare nu numai antifonare.
Stiu ca sunt kit-uti speciale cu o foaie de cauciu sau ceva de genul care se lipeste pe fetele exterioare ale usilor si nu numai...exista o discutie pe aici de genul asta...
  • Mikki

  • Mesaje scrise: 1,418
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 1.6
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Si Darius se ocupa de asa ceva din cate stiu (dariusalarme.ro). Suna si intreaba.
  • foxyzerman

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie:
  • Masina: Vectra 2002 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Sep 2007

  • Mesaj Privat
a gasit careva pina la urma "antifonator" bun?
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR