Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Cristianxxl

  • Mesaje scrise: 0
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Parintii mei au fost pe 10.12.2012 pe Strada Mihai Bravu la magazinul firmei Delta Actual SRL si au cumparat parchet (asigura livrarea si montarea in 48 de ore).Au platit, au bonul de insotire al marfii, care trebuia livrata pe 12.12.2012 la ora 10.30.
Nu au adus marfa nici pana astazi, la telefon spuneau ca au masina stricata, ca nu au adus din depozit etc.Te mint cu nerusinare si in final nu iti mai raspund la telefon.Azi merg la sectia 11 Politie sa fac reclamatie si la ANPC.Au administrator un anume Cristian Lazar, care minte cel mai frumos dintre ei: azi o rezolvam, il am inregistrat pe telefon!Voi reveni si cu poze ale firmei sa stiit sa va feriti de teapa lor, precum si cu bonul de insotire al marfii scanat!

Iata si alte persoane inselate:

http://blog.urbo.ro/node/237246

http://estnordest.wordpress.com/2012/10 ... ct-tepari/
Skip ads

  • cont-sters-27243

  • Mesaje scrise: 1,320
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Dec 2008

  • Mesaj Privat
Ce sa spun, imi pare rau de patania parintilor tai. Din pmdv sa tepuiesti niste oameni batrani care traiesc dintr-o pensie care este asa cum stim toti ca e, e un mare pacat. Se pare ca totusi teapa este principala activitate a firmei din cate am citit. Ce e mai rau este ca se pare ca sunt si protejati de "organe" (genitale, nu de control). Oricum, nu ii lasa, urmeaza calea legala. Strangeti-va mai multi (vad ca sunteti destui tepuiti) si apelati la ajutorul unei televiziuni serioase.
Oricum, e bine ca faceti asta public, poate o sa se invete si omul de rand ca un bun nu se plateste integral pana nu intri in posesia lui. Chiar daca se cere avans, nu lasati sume mari oameni buni, 10 lei cu chitanta si un numar de telefon este de ajuns. Nu vor sa accepte asta, pa si pu, mai sunt destui care se ocupa cu acest gen de afaceri.
  • Cristianxxl

  • Mesaje scrise: 0
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Am primit email ca maine la 10.30 vine echipa sa monteze parchetul...fiind a 6-a oara, imi e greu sa cred, asa ca maine ma voi duce la Politie.
  • frumushel

  • Mesaje scrise: 330
  • Locatie: Braila
  • Masina: Astra 2008 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Oct 2008

  • Mesaj Privat
Genul de firme care fac afaceri pe banii clientilor
Skip ads

  • Cristianxxl

  • Mesaje scrise: 0
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Au venit pe 17.12 sa monteze parchetul, dupa amenintari cu politia, ANPC, etc.Ma bucur pentru parintii mei ca pot face sarbatorile linistiti.Oare de ce nu ma simt ca dupa o victorie, poate pentru ca de fapt asa era normal sa se intample...
  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
E o faza nasoala asta in RO. Doar cu amenintari poti castiga drepturile de ai platit pentru ele. Vezi asigurari....
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR