Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • flavius1611

  • Mesaje scrise: 1,040
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Astra 2015
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jun 2006

  • Mesaj Privat
il puteti descarca de http://www.btmon.com/Applic...e222.torrent.html

chiar daca esti nou.
citeai 2 posturi mai sus si vedeai de unde il poti lua.
Skip ads

  • djflavio

  • Mesaje scrise: 44
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Aug 2008

  • Mesaj Privat
Smiley, apasa butonul Settings, du-te la "Sprache" sau ceva de genu.. Inseamna limba in germana. Trebuie sa ai English pe-acolo, daca iti cere cd-ul ii dai cancel, oricum schimba limba.
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Nu-i adevarat , de acolo se schimba numai limba displayului , nu si cea a vocii suave a infotainemmentului Very Happy
Pt asta va trebuie cd de limba sau cd de update . Eu il am , insa nu-l mai dau pt ca am auzit ca pot fi probleme , in sensul ca exista doua versiuni de soft pt 70 Navi si daca update-ul nu este exact pt softul potrivit se va bloca 70Navi si facem alte belele ( vezi cazul Cristian TM )
  • miky grebanus

  • Mesaje scrise: 61
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Sep 2008

  • Mesaj Privat
Am vazut ca au aparut niste cd-uri pe okazii.ro. incearca si acolo
Skip ads

  • smiley

  • Mesaje scrise: 39
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2006 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Feb 2008

  • Mesaj Privat
bertone a scris:Nu-i adevarat , de acolo se schimba numai limba displayului , nu si cea a vocii suave a infotainemmentului Very Happy
Pt asta va trebuie cd de limba sau cd de update . Eu il am , insa nu-l mai dau pt ca am auzit ca pot fi probleme , in sensul ca exista doua versiuni de soft pt 70 Navi si daca update-ul nu este exact pt softul potrivit se va bloca 70Navi si facem alte belele ( vezi cazul Cristian TM )


eh oricum harta nu este detaliata...nici nu merita sa mai incerc sa schimb limba...
  • djflavio

  • Mesaje scrise: 44
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Aug 2008

  • Mesaj Privat
Nu e detaliata deloc, sunt doua orase reprezentate mai bine (Bucuresti si Timisoara), restul oraselor mari au de la una la cateva strazi, orasele mici si satele nu exista, drumurile judetene nu exista, nici nationalele nu sunt toate, si cele care sunt nu-s foarte corecte, si asa mai departe.
Asadar e doar un moft, sa nu zici ca ai navi degeaba.
  • Kenzo4Boss

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Botosani
  • Masina: Astra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Apr 2008

  • Mesaj Privat
flavius1611 cum descarc de acolo ca am incercat si nu-mi mere?!
  • adi_iacob

  • Mesaje scrise: 156
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2008 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Nu vreau sa va sperii, dar locatia torrentului e plina de coduri malitioase si probabil si troieni, cei care va stiti cu musca pe caciula la update-ul de antivirus/antispyware renuntati ca e nasol ce puteti agata de acolo. Eu m-am lasat pagubas ca nu am chef sa reinstalez sistemul de operare din nou.
Skip ads

  • smiley

  • Mesaje scrise: 39
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2006 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Feb 2008

  • Mesaj Privat
adi_iacob a scris:Nu vreau sa va sperii, dar locatia torrentului e plina de coduri malitioase si probabil si troieni, cei care va stiti cu musca pe caciula la update-ul de antivirus/antispyware renuntati ca e nasol ce puteti agata de acolo. Eu m-am lasat pagubas ca nu am chef sa reinstalez sistemul de operare din nou.


daca nu clickuiesti aiurea si dai direct download nu se intampla nimic eu l-am downloadat acum 1 sapt si nu am nici o problema Razz
  • Avram Adrian

  • Mesaje scrise: 654
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Sep 2007

  • Mesaj Privat
nici eu nu reusesc sa il iau
  • dan111

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Sep 2008

  • Mesaj Privat
vreau si eu cd ma poate ajuta cineva?
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Am mers cu navi pe ruta Buzau - BV - SB - Deva - Lugoj - TM - Arad - iesire din tara si este foarte buna harta .
Cel putin in TM si AR are foarte multe POI-uri ( hoteluri ca pe mine asta m-a interesat ) . De mentionat ca se descurca foarte bine in orase si mai mult are si numere la strazi ( credeam ca numai in Bucuresti are ) . Singura problema este ca nu nimereste la fix adresa cu numar , te lasa la 20 de metri in plus sau minus .
Nu credeam ca e asa buna harta .
Tot la POI-uri de mentionat statiile de carburant , cand intri intr-un oras necunoscut , bagi statia de carburant preferata si te duce acolo .

Slabut la CD70 Navi este modalitatea in care au conceput functioa Journey . Parerea mea ca se putea mai bine
Skip ads

  • Kenzo4Boss

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Botosani
  • Masina: Astra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Crying or Very sad asa! deci pana la urma ma ajuta si pe mine cineva?cum si de unde fac un cd cu tot ce trebuie pt cd70navi? de unde am incercat nu mere! poate cineva sa-mi zica mai in detaliu! ms
  • murzick

  • Mesaje scrise: 1,007
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Fisierul "Navteq VDO 2008_2 Eastern Europe.iso" download-at de pe torenti este un iso creat cu programul CDimage (Microsoft) intr-un format pe care programele de scris CD-uri nu-l vor scrie corect (Nero l-a scris, dar n-a mers pe masina). Programele de genul UltraISO in schimb il "vad" fara probleme. Am convertit iso-ul luat de pe torenti intr-un iso standard, care poate fi scris cu orice program de scris CD-uri si l-am pus pe rapidshare.com, pentru a putea fi download-at din browser (nu toata lumea stie sa download-eze de pe torenti):
http://anonym.to/?http://ra..._Europe.part1.rar
http://anonym.to/?http://ra..._Europe.part2.rar
Scrieti CD-ul la viteza minima posibila, pe blank-uri de calitate. Eu am scris pe Verbatim si a mers ok pe masina.
  • murzick

  • Mesaje scrise: 1,007
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Fac o mica rectificare/precizare pentru cei interesati. Programul CDimage nu era cel facut de Microsoft. Iso-ul CD-ului de pe torenti era extras in modul MODE2/2352. Eu l-am convertit in modul MODE1/2048.



  • dan111

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Sep 2008

  • Mesaj Privat
sunt mai nou pe aici stie cineva exista cd70navi cu romania?daca da unde as gasi.multumesc anticipat
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Nu exista cu Romania ...
Citeam pe site-ul Navteq ca de-abia au ajuns la Arad si le-au furat rachetii hartile , gps-urile , absolut tot ! Groaznic !

Auzi dar ia incearca sa citesti tu , nu zic toate paginile acestui topic , macar 2 posturi de mai sus . Exista sau nu ? Laughing
  • dan111

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Sep 2008

  • Mesaj Privat
uni ca exista alti ca nu...
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
CITESTE mai sus :

1. Ai un link de unde o poti lua + Instructiuni de scriere a cd-ului
2. Ai chiar si un review din partea mea , dupa 1600 de km facuti in Romania in doua zile , cu orase , cu drumuri mai putin batute , cu POI-uri ...cat de multumit am fost..daca m-a dus la hotel la 1 noaptea in Arad ...si tot asa .

P.S. : Revin cu o remarca negativa in privinta POI-ului , pt ca nu afiseaza si cluburile de noapte din Arad , cum e ala din centru de langa Continental Laughing
  • dan111

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Sep 2008

  • Mesaj Privat
ok mersi
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR