Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • deovex

  • Mesaje scrise: 83
  • Locatie: Mures
  • Masina: Vectra 1996 x18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Are cineva acest subwoofer activ. Cum se aude. Ca pret ar fii ok 400 ron nou.
  • Christian Irmscher

  • Mesaje scrise: 423
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Salutare !
Sincer nu prea recomand subwoofer activ (stiu ca ocupa spatiu putin si e mai putin) , cu atat mai putin daca e produs de SAL.
La nivel de conectica si pentru subwoofer activ si pentru pasiv e acelasi lucru : + - remote RCA semnal , aceeasi munca la intins fire prin masina.
Pentru ambele iti trebuie pre-out la player sau montat un ADAPTOR Hi Level To Low Level pe una din iesirile playerului.
Am avut inainte un subwoofer Blaupunkt GTt 1200 conectat la un Blaupunkt GTA Special si se auzea super pe un Astra G 3 usi.
Cauta la Be-loud.ro > Subwoofere auto > Balupunkt si au pachete (sub + amp + cabluri) chiar mai ieftine + transport FREE (tu esti din Mures) Laughing si vezi pe youtube Blaupunkt GTT 1200 ca sa-ti faci o parere.
Asa ceva am avut eu inainte.
Cred ca e o afacere mai buna aceasta
Rog a nu se considera reclama.
  • SB46MRS

  • Mesaje scrise: 170
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2006 z16xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Feb 2012

  • Mesaj Privat
salut, l-am avut eu inainte pe masina. Nu suna deloc bine .. adica suna spart si e de putere mica..Cablurile alea cu care vine sunt niste tampenii, mufele la fel.
In al doilea rand, nu activ. Statie plus woofer separat, plus Adaptorul High-low inca 40 de lei.
Uite de exemplu eu am dat exact 4 milioane pe o statie si un woofer mac de pe o masina adusa din Germania, ambele aproape noi, si sunt foarte multumit.
Daca tot vrei nou, mai pui 2 milioane si iei un pachet (daca cauti gasesti in 600 Statie - woofer - cabluri ) ca sunt multe oferte si stii un lucru, deci nu ala clar nu il recomand. Smile
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR