Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G
  • madalin8

  • Mesaje scrise: 185
  • Locatie: Braila
  • Masina: Astra
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2011

  • Mesaj Privat
Salut,

As vrea sa-mi cumpar un CD-player pentru masina si vroiam sa va intreb ce parere aveti despre acest model. http://www.emag.ro/radio-cd...120/pd/E8TJKBBBM/
Skip ads

  • ionutzzz07

  • Mesaje scrise: 218
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2009 Z17DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jul 2012

  • Mesaj Privat
Mai pune 50 de lei si cumperi unu calumea,Alpine,Kenwood,Pioneer!Da o tura pe www.be-loud.ro
  • madalin8

  • Mesaje scrise: 185
  • Locatie: Braila
  • Masina: Astra
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2011

  • Mesaj Privat
Dar asta ce are?
  • mafiozzo

  • Mesaje scrise: 309
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jul 2010

  • Mesaj Privat
zici blaupunk si sub-intelegi ce n-are nu ce are:) eu m-as orienta spre pionner alpine.. kenwood, si atat
Skip ads

  • madalin8

  • Mesaje scrise: 185
  • Locatie: Braila
  • Masina: Astra
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2011

  • Mesaj Privat
Imi placea modelul asta ca e mai simplu fara mii de luminite, si in plus nu ma intereseaza sa aiba nu stiu cate functii, vreau doar sa se auda bine, sa aiba USB si cam atat. Insa in principal ma interesa daca va face fata difuzoarelor de pe masina sau daca le voi schimba vreodata cu ceva mai bune daca se va auzi bine cu acest CD Player.
  • Murderer27

  • Mesaje scrise: 139
  • Locatie: Alba
  • Masina: Astra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2011

  • Mesaj Privat
raspunsul la intrebarea ta ti-l poate da doar cineva care are acel cd player,eu unul cred ca o sa se auda bine si daca schimbi boxele,eu nu am auzit niciun blaupunkt sa iti dau o parere,eu recent mi-am cumparat un cd player alpin si l-am pus la boxele originale,si la volum mai inalt incepeau sa zdrangane,apoi mi-am schimbat difuzoarele tot de la ei si mi se pare incredibila schimbarea,eu ti-as recomanda alpine pt ca nici ala nu are nu stiu ce luminite dar din cate stiu eu e lider in domeniul audio in ceea ce priveste masinile.
eu asta il am http://www.alpine-europe.co...-units19/cde-120r
bafta
  • mafiozzo

  • Mesaje scrise: 309
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jul 2010

  • Mesaj Privat
eu am pionner pe difuzoarele originale, de cat am m-ai pus 2 magnat in spate si 2 twetere tot magnat in spate, se aude perfect, fac fatza difuzoarele, daca ala il alegi atunci ce sa zic..sa il folosesti sanatos
  • Florinyo

  • Mesaje scrise: 33
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2012

  • Mesaj Privat
dupa parerea mea un cd-player blaupunkt, e bunicel, am avut, pe dacie, dar nu se compara cu marcile precizate de ionutzzz. as mai preciza ca si cei de la sony fac niste cd-playere bune, eu am sony explod pe masina cu boxele originale si se aude super...
Skip ads

  • Cipiotul

  • Mesaje scrise: 2,753
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2008

  • Mesaj Privat
@madalin8: daca ai boxele originale, iti recomand sa cauti un LG din seria LCSXXXUR (in loc de XXX tre sa fie cifre... pe net am gasit acum doar 301, eu am cumparat acum vreo 2 ani LCS500UR) ... se impaca foarte bine cu boxele originale, nu baraie deloc la volum mai tare, nu are multe luminite (2 culori la iluminat in 3 moduri: rosu, verde sau intermitent rosu-verde)... egalizator automat... usb, aux frontal... modelul meu are si telecomanda Very Happy
  • catalinpav66

  • Mesaje scrise: 759
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2006 z30dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Oct 2008

  • Mesaj Privat
Daca montezi LG si folosesti un adaptor de mufa de conectare taie firul de semnal de viteza din mufa originala pentruca altfel o sa zici ca ti s-a stricat ABS-ul
  • Cipiotul

  • Mesaje scrise: 2,753
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2008

  • Mesaj Privat
LG-ul mi l-am montat singur Smile nu trebuie nici un adaptor... doar firul de + pe contact (daca-mi aduc bine aminte) trebuie legat pe cel de + permanent (sau invers (?) ... oricum: firul galben trebuie prins de cel rosu)... singurul adaptor care a trebuit, a fost cel pt antena Very Happy
  • madalin8

  • Mesaje scrise: 185
  • Locatie: Braila
  • Masina: Astra
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2011

  • Mesaj Privat
Mi-am luat http://www.oktal.ro/radio+c...410ub-o68378.html insa nu am reusit sa conectez mufa pentru radio, este diferita fata de cea de la opel. Trebuie adaptor ceva? Daca da unde pot gasi ca am cautat pe net insa nu am gasit nimic.
Skip ads

  • electronistul21

  • Mesaje scrise: 270
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2009 z14xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2011

  • Mesaj Privat
nu taia nici un fir,lg nu este dotat cu GALA (reglarea volumului in functie de viteza),in consecinta pinul pe care vine acel fir este liber.ai nevoi de un adaptor demufa de antena,este 5lei,la orice magazin de conectica sau electronica.
  • madalin8

  • Mesaje scrise: 185
  • Locatie: Braila
  • Masina: Astra
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2011

  • Mesaj Privat
Asa ceva trebuie? http://www.buzzshop.ro/adap...ama-din-tata.html

http://www.germanelectronic...ts&pid=323284
  • AVladulescu

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Oct 2017

  • Mesaj Privat
Salut , vreau sa schimb și eu ncdr1100 de pe opel cu altceva , ce mp3 player pot pune sa nu pierd comenzile de pe volan, aștept rãspunsul
  • AVladulescu

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Oct 2017

  • Mesaj Privat
Am luatașat un mp5 player 9545 dar am înțeles ca nu îmi merge comenzile pe volan
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR