Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Mitica_SB

  • Mesaje scrise: 224
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Zafira 2012 A17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Nu vreau sa stric socotelile celor care merg la Straja (daca mai mergeti careva), vreau doar sa va anunt ca mai am 8 locuri intr-o cabana la Santa, langa Paltinis (4 km) pt cei interesati. Sunt doua camere de 4 locuri fiecare, cu o baie comuna. Fiecare camera costa 2000 RON pt 5 nopti, si poate fi ocupata si de 5 sau 6 persoane care se inghesuie in cele 4 paturi - 2 paturi simple si unul supraetajat.
In banii astia ei asigura doar cazarea, dar cabanele au bucatarie complet utilata, nu trebuie decata sa-ti duci ce crezi ca vrei sa mananci. Anul trecut ne-a costat cca. 80 RON de persoana tot ce am luat cu noi de mancare pt trei zile, aici incluzand carnea pt 3 gratare, crenvurstii, sarmalele facute acasa, toata bautura etc. De asemenea au sisteme audio in cabane, adica calculator cu programele instalate, amplificator si boxe, deci nu trebuie sa ducem decat CD-urile cu mp3-uri.
Cabanele au incalzire centrala pe lemne, noi am stat anul trecut in tricouri de cald ce era, bai moderne cu apa calda in permanenta in masura in care este folosita cumpatat (boilerul are capacitatea de 200 l, daca fac dus 3 oameni deodata si stau 10 minute sub apa calda nu va mai fi apa calda decat peste 2 ore).
In Paltinis este partie de schi. Va puteti face o idee la http://www.turism.sobis.ro/ (sau dati un search dupa Sobis Turism - Santa daca nu merge linkul), cu precizarea ca nu gasiti acolo conditiile de inchiriere pt Rev.
Stiu ca la prima vedere pretul pare piparat, dar eu am fost anul trecut acolo si mi-a convenit de minune, face toti banii.
Daca e cineva interesat, sa ma anunte printr-un PM dupa care vom tine legatura prin telefon.
  • chiciuc

  • Mesaje scrise: 1,372
  • Locatie: Craiova
  • Masina: Vectra 1997 X20DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2004

  • Mesaj Privat
stai sa inteleg cat de piperat e pretul
2000ron / camera / 5 zile - adica 400ron / camera / zi - 4 mil vechi (doar cazarea) - 4 locuri adica 1 mil pe loc (4 in camera, baie comuna) ?
  • Mitica_SB

  • Mesaje scrise: 224
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Zafira 2012 A17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Ai inteles bine. Cu alte cuvinte, 150 EUR sejurul de 5 zile pt o persoana.
  • Luciani67

  • Mesaje scrise: 299
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Aug 2005

  • Mesaj Privat
...pare cam scump, eu mi-am rezervat in Slovacia (Donovaly) cu 8 Euro/pers/noapte, camere cu doua paturi intr-o viluta cu toate dotarile, si e un loc pe care il stiu pentru ca am mai fost si anul trecut....
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR