Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • alexhategan2

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Timis
  • Masina: Corsa 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Feb 2013

  • Mesaj Privat
Sal am cautat pe forum da nu am gasit nici un raspuns, am o corsa c din 2004 motor 1.0 12v si as vrea sa imi montez tub de bas si m-ar interesa daca stie cineva daca casetofonul original radio car 2003 blaupunkt are mufa de iesier pentru statie cea de remote si mufele de rca pentru transmiterea sunetului si daca nu are imi poate spune cineva un radio care sa fie cu cod sa aibe usb si sa se poata opri statia din setari in caz ca stau cu motoru oprit sa nu imi termine bateria si daca trebuie schimbat radio poate cineva sa puna poze cum se demonteaza
Multumesc frumos anticipat si imi cer scuze daca s-a mai vorbit despre asa ceva si am mai deschis subiectu da sunt noi pe aici si sper ca nu v-am deranjat ca am intrebat atat
  • banomix

  • Mesaje scrise: 34
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2004 z16se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2011

  • Mesaj Privat
chiar daca nu are asemenea iesiri pentru amplificator separat, se poate rezolva extrem de simplu. Te duci cu el la un electrician gen Nea Gigel, si iti ia iesire de pana in amplificatorul final al playerului. Foarte simplu, nimic inestetic. Astfel poti pune linistit un amplificator pentru tubul de bas. Succes!
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR