Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Eu_SiLvIu_yo

  • Mesaje scrise: 269
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Vectra 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Salutari! Dispun de un spatiu comercial de 21mp undeva in zona centrala a orasului si as dori sa deschid ceva!
Rostul acestui topic este pentru a primii sfaturi si idei cat mai bune cu ce as putea deschide Very Happy Deocamdata ma bate gandul la un magazin de piese auto sau o crama. Alte idei ce ar mai putea merge? inafara de aprozar pentru ca mai sunt inca 5 deschise pe aceiasi strada. Embarassed
Stima !
Skip ads

  • cangri

  • Mesaje scrise: 5,415
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat
Saormerie.Fara misto.
  • AIin

  • Mesaje scrise: 558
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Astra 2003 z16se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Mar 2012

  • Mesaj Privat
daca sunt locuri de parcare pe langa tine (a se intelege in fata magazinului) ar fi chestie cu magazin de piese auto. daca e scoala sau liceu pe langa tine, un fast-food merge bine.
  • nelutzul40

  • Mesaje scrise: 1,021
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Crama!
Nu necesita mari investitii, marfa neperisabila, fara mare bataie de cap cu organele de control...
Skip ads

  • Eu_SiLvIu_yo

  • Mesaje scrise: 269
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Vectra 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jan 2009

  • Mesaj Privat
46.569829,26.898541 introduceti coordonatele astea in google maps pentru a vedea exact cum este pozitionat!
Stima si va multumesc mult pentru raspunsuri!
  • MaFia01

  • Mesaje scrise: 61
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mar 2012

  • Mesaj Privat
Ultima oara stiam ca nu prea sunt fast-food-uri prin zona respectiva si nu stiu daca s-a mai deschis ceva pe Mioritei, pentru ca ar fi destul de bun unul in zona respectiva, tinand cont ca e si un liceu in zona, sunt iar multi care asteapta masina spre Moinesti, Comanesti.

Legat de crama, vezi si tu ce baruri sunt in zona, pentru ca erau numai locuri ordinare de baut si poate ceva mai rasarit ar fi bine venit.

Oricum cred ca cel mai indicat e sa te interesazi din ce scoti profit mai bun si cu mai putina bataie de cap.
Ex:fast-food=autorizatii peste autorizatii si inspectii sanitare (deci spaga cat incape)
piese auto=contract cu producatorii,dealerii de piese auto, pentru a prinde contracte cat mai avantajoase.
crama=chiar nu stiu, dar cred ca ar fi ceva mai putina bataie de cap.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR