Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Frontera
  • areuca

  • Mesaje scrise: 39
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Frontera 1995 Sport c20ne
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2013

  • Mesaj Privat
Salut,
sunt in cautarea unor bari longitudinale pentru Frontera Sport din dotare (A), si am vazut multe asemenea bari pe situri de dezmembrari, dar majoritatea nu de model Sport ci pentru modelul cu 5 usi. Acum nu vreau sa dau banii de pomana pe ceva ce nu mi s-ar potrivi, asadar va intreb pe cei mai priceputi, sunt sau nu compatibile? Au aceleasi dimensiuni sau nu?
  • alin.costea

  • Mesaje scrise: 30
  • Locatie: Olt
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Nov 2010

  • Mesaj Privat
Am eu barile acelea pt frontera sport. 0765470173.
  • areuca

  • Mesaje scrise: 39
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Frontera 1995 Sport c20ne
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2013

  • Mesaj Privat
Tocmai v-am sunat, insa nu ati raspuns. In ce stare sunt si cat vreti pe ele?
  • areuca

  • Mesaje scrise: 39
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Frontera 1995 Sport c20ne
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2013

  • Mesaj Privat
areuca a scris:Salut,
sunt in cautarea unor bari longitudinale pentru Frontera Sport din dotare (A), si am vazut multe asemenea bari pe situri de dezmembrari, dar majoritatea nu de model Sport ci pentru modelul cu 5 usi. Acum nu vreau sa dau banii de pomana pe ceva ce nu mi s-ar potrivi, asadar va intreb pe cei mai priceputi, sunt sau nu compatibile? Au aceleasi dimensiuni sau nu?


Raspund eu la intrebarea mea Smile . Poate e de ajutor si altcuiva; NU, nu sunt compatibile barile am reusit sa aflu deoarece un domn binevoitor ce avea la vanzare unele de Frontera in 5 usi, a avut amabilitatea de a le masura si de a masura distantele dintre suruburi. Concluzia, sunt mai mari cele pentru modelul in 5 usi (putin mai lungi).
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Frontera

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR