Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • andreigeo

  • Mesaje scrise: 369
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2010 a20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Nov 2009

  • Mesaj Privat
Va salut, am o astra h, hatchback, enjoy+, adica scaune normale, fara incalzire cu reglaj lombar la sofer si cotiera.
Am vazut ca exista modele cosmo sport si opc. Opc nu ma intereseaza. M-ar interesa neaparat, si am vazut ca exista, scaune cu multe reglaje si la pasager...lombar aplecare fata spate etc. si as vrea sa gasesc si cu incalzire.
Inca ceva. Daca ar fi sa gases cosmo ar treb sa schimb si fete usi; daca as prinde un pret bun as lua tot setul. Daca ar fi sa gasesc sport, ar treb doar scaunele fata, deci costuri mai reduse. Care credeti ca ar fi pretul? Cunoasteti pe cineva care sa aibe asa ceva? Sa fie si intretinute, adica nu rupte etc. Ati vazut scaune cu reglaje multe si la pasager?
Deschid subiectul pt ca vreau sa imi iau neaparat. Multumesc
  • andreigeo

  • Mesaje scrise: 369
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2010 a20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Nov 2009

  • Mesaj Privat
Sad sa inteleg ca nu stie nimeni nimic legat de asta
ASA CA va voi pune o poza, cu un interior, care are reglaje pe ambele scaune fata. Exista si la noi asa ceva ?

http://www.ebay.co.uk/itm/V...sh=item1c305c219c
  • Vectra sri

  • Mesaje scrise: 879
  • Locatie: Cluj-Napoca
  • Masina: Astra 2002 z20let
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Oct 2012

  • Mesaj Privat
exista cum sa nu, am eu la un astra bertone din 2002 reglaj pe toate directiile in fata ... sigur sant si la cele mai noi ....

intra pe acest link si intreaba la tonistorm el ar trebui sa aiba ce cauti tu .. numai bine https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=85048
  • summerrain

  • Mesaje scrise: 15
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2005 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Salutare . Scaune cu reglajele acelea de care spui tu si cum am vazut si eu imaginile , am eu . Reglaj inaine-inapoi , sus-jos si inclinarea sezutului precum si acel reglaj lombar . Mentionez ca ambele scaune sunt prevazute cu aceleasi reglaje , iar dedesubt vine un cablu electric care se mufeaza sub scaune si nu stiu ce rol are.
  • Vectra sri

  • Mesaje scrise: 879
  • Locatie: Cluj-Napoca
  • Masina: Astra 2002 z20let
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Oct 2012

  • Mesaj Privat
ala este pt incalzirea scaune banuiesc, eu chiar le-am demontat pe amele ca sa le curat pe la sine si tot ce este pe sub scaun ... eu avnd incalzire in scaune chiar am gasit mai multe fire...
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR