Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • chiuariu

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 1993 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mar 2012

  • Mesaj Privat
pana la urma pe ce canal intram ca nu mai stiu Sad ziceti canalul aici si toti sa adugam
Skip ads

  • astraopel

  • Mesaje scrise: 275
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1992 c16nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Mai 2011

  • Mesaj Privat
StefanTolos Atunci cand ai modificat titlul din CANAL 22 m-ai intrebat daca sant DE ACORD?Cu ce te deranja acest titlu?
De ce nu iti faci un topic separat si mai ales de ce te porti partinitor?
De ce nu modifici si numele initiatorului sau mai mult de ce nu-l stergi total pe motiv.....gasesti tu unul...inventezi !

chiuariu :Canal 22 trafic se numeste canalul pe care sant cei mai multi useri dar din motive egoiste si partinitoare vad ca se
face tot posibilul sa se ascunda asta.
  • kinderasu

  • Mesaje scrise: 1,613
  • Locatie: Suceava
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jun 2011

  • Mesaj Privat
astraopel ideea era de comunicare in cadrul clubului.
acuma mna e cam deranjant sa vorbesti pe 22 discutii intre noi poate altii vor sa auda de radare etc acolo ...
  • StefanTolos

  • Mesaje scrise: 4,224
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Corsa 2018 B12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Baieti am refacut titlul si descrierea am deja reclamatii din partea initiatorului subiectului.Am intrebat aici si mi se putea raspunde tot aici,dar preferam balciul.

Domnule nu am timp pentru a va raspunde acuma sunt pe telefon,oricum ar fi, nu ati inteles deloc ideea.

Baieti faceti alt subiect, va rog, unde ne putem desfasura in voie fara sa afectam acest canal prin reclama mea agresiva pro ClubOpel.
Skip ads

  • astraopel

  • Mesaje scrise: 275
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1992 c16nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Mai 2011

  • Mesaj Privat
Cu ce drept intervii in titlul cat si descrierea formulata de mine?M-ai consultat in privat pentru asta, sau macar ai asteptat raspunsul meu pe main?
Baietii de care vorbesti adica userii care citesc si posteaza aici si in alte parti , si care isi deschid topicuri ce trebuie sa inteleaga din atitudinea unui MODERATOR?
As dori sa-mi refaci titlul si descrierea initiala si sa ceri scuze public pentru inconvenientul creat !
  • moshu1

  • Mesaje scrise: 980
  • Locatie: Iasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Canalul pe care s-au adunat membrii Clubopel se numeºte ClubOpel ºi ca administrator subsemnatul (moshu1). Mi-am permis libertatea de a trece în descriere "canalul oficial ClubOpel" deoarece am fost primul care a introdus acest canal în aplicatie.

Pentru alte detalii, vã stau la dispoziþie !
  • cj79raa

  • Mesaje scrise: 1,027
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2005 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Hai ca m-am auzit si eu cu 2 baieti pe unul dintre canalele clobopel. Asteptam un canal oficial, ca momentan sunt 3, sa ne si auzim.
Am impresia, la cel al lui @moshu e nevoie de aprobarea lui, celalalt e a lui @cangry si mai este unu.
  • Mr.Opel

  • Mesaje scrise: 2,290
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
@cangri, @moshu1 - te rog sa editezi descrierea canalului in "Canalul neoficial ClubOpel.com".
Cand voi face eu unul, vom putea spune ca e "oficial".
Hai sa nu cream confuzie in randul oamenilor.

@astraopel - tii mortis sa promovam canal 22? Ai ceva interese ascunse?
A facut moshu1 un canal special pentru membrii CO ... care e problema ta?


Ultima modificare facuta de Mr.Opel la Vin 05 Apr, 2013 12:39 pm
Skip ads

  • taxi43edy

  • Mesaje scrise: 1,208
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Apr 2009

  • Mesaj Privat
Ca deobicei o sa mai treaca un timp pana va ve-ti pune de acord care e canalul pt opelisti Very Happy
Mr.Opel de ce nu iei initiativa sa faci unul si sa fie oficial? sau pune pe cineva sa-l faca pt noi
Si canalul facut de moshu cere autorizare ,
  • Mr.Opel

  • Mesaje scrise: 2,290
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Voi face canal numai in momentul in care consider ca e important si util pentru membrii CO - mai multi, nu doar 10-20.
Acum e doar la inceput, e interesant si lumea adopta. Dar daca peste 2 saptamani, de exemplu, nu mai intra nimeni, canalul va fi egal cu zero.

Pana atunci, toate canalele "ClubOpel" sunt neoficiale si ar trebui sa reflecte asta, sa fie clar pentru toata lumea.
  • cosmin65397

  • Mesaje scrise: 217
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2011
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2012

  • Mesaj Privat
pana la urma tot pe canal 22 vorbim?
  • taxi43edy

  • Mesaje scrise: 1,208
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Apr 2009

  • Mesaj Privat
eu vorbesc pe clubopel facut de moshu1
Skip ads

  • cosmin65397

  • Mesaje scrise: 217
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2011
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2012

  • Mesaj Privat
nu vad canalul clubopel:(
  • cj79raa

  • Mesaje scrise: 1,027
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2005 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2009

  • Mesaj Privat
In dreapta sus ai un + , dai pe el si scrii clubopel. Iti apar in lista 3 (deoacamdata) canale.
  • cosmin65397

  • Mesaje scrise: 217
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2011
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2012

  • Mesaj Privat
am scris si nu gaseste nimic clubopel,am cautat doar opel si imi spune ca astept acord. in lista apare canal 22 unde apar 25 utilizatori si mai am opelarges cu 1 utilizator....
  • taxi43edy

  • Mesaje scrise: 1,208
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Apr 2009

  • Mesaj Privat
daca intri pe pc dute in tools/add channel/ si scrie clubopel si o sa-ti apara 3 canale clubopel ,adaugale in lista si cam atat
  • cosmin65397

  • Mesaje scrise: 217
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2011
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2012

  • Mesaj Privat
s-a rezolvat ! ms taxy!
  • ririnel

  • Mesaje scrise: 2,083
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Ca sa nu mai fiți "off topic" in canalele de info trafic, indiferent ce denumiri au, cãutați "canal teste România". Succes! (nu am niciun interes acolo- asta ca sã nu se interpreteze)
  • astraopel

  • Mesaje scrise: 275
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1992 c16nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Mai 2011

  • Mesaj Privat
Mr.Opel , nu vad ce legatura are abuzul care s-a intamplat aici si pe care observ ca-l "patronezi" cu diversiunea pe care o incerci.
Si ca sa-ti raspund la diversiune:da interesul meu este sa sa ramana topicul exact "liber" cum a fost de la inceput.
Rolul si rostul lui era de informare si dupa cum bine vezi nu ma deranjeaza postarea altor canale,fiindca nu este nici aplicatia mea si nici in vreun fel asociat sau ceva nu-s.Canalul la care faci referire l-am vazut cand am intrat prima oara si imi place si sper sa placa si altora, asa am cunoscut eu aceasta aplicatie.
Nici o fapta buna nu ramane nepedepsita ! oare cand va veni ziua aia cand nu va veti mai acoperi intre voi si veti vedea si recunoaste ca gresiti?!

In celelalte "sesizari" nu ai binevoit sa raspunzi/motivezi iar aici te porti de parca ai avea "interese".
Stefantolos in loc sa "mi se adreseze" -Baieti am refacut titlul si descrierea am deja reclamatii din partea initiatorului subiectului.Am intrebat aici si mi se putea raspunde tot aici,dar preferam balciul. -- ma numeste initiatorul subiectului de parca nu as exista si nici nu a avut nevoie de parerea mea(a facut ce a vrut).

Atitudinile astea imi amintesc continuu ca traiesc in colonia romania.
  • Mr.Opel

  • Mesaje scrise: 2,290
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Diversiune!? Iti cam imaginezi lucruri...

Moderatorii editeaza continutul la libera alegere, atata timp cat ramane in interesul tuturor sau in interesul majoritatii. Ei sunt cei care stau de foarte mult timp pe forum si au experienta in treaba asta; stiu ce informatii trebuie sa aiba un titlu, primul post, etc.

Faptul ca ai deschis un topic, nu inseamna ca esti proprietarul lui.
Tu esti autorul, dar noi il schimbam dupa cum credem ca se cuvine (de ex. daca deschizi un topicul intitulat "problema", o sa schimbam titlul in ceva mai relevant. Logic, nu?).
In cazul de fata, "Canal 22" e doar pentru Bucuresteni. Si cam atat.
Nu e de interes general in comparatie cu canalul "clubopel".

Moderatorii/Adminii n-au nevoie de acordul autorului sa schimbe continutul unui topic.

Deci nici macar nu se pune problema abuzului.

Vreau sa-ti atrag atentia ca te cam umfli in pene pentru acest topic. Nu e ca si cand ai descoperit un continent, oke?

Timpul meu de raspuns nu va fi intotdeauna imediat, cum (am impresia ca) te astepti. CO e un forum si asta inseamna ca fiecare raspunde cand are timp sau cand vrea.
Faptul ca raportezi un mesaj, din nou, nu inseamna ca vei primi raspuns sau atentie. Multumim, dar ne ocupam noi mai departe.

Daca te deranjeaza atitudinile noastre (inchipuite) de colonie romaneasca, te rog frumos sa pleci de pe forum forever.
Daca vrei sa ramai, invata cum sta treaba pe un forum inainte sa faci pe victima.
Si renunta la "ghilimele" cand folosesti sensul propriu al cuvantului. "okey" tovarase?
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR