Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • astraopel

  • Mesaje scrise: 275
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1992 c16nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Mai 2011

  • Mesaj Privat
E trist ca desi m-am straduit sa descriu cum am stiut mai bine ceea ce am descoperit ai ajuns la concluzia neinformata(probabil intentionat)
ca:In cazul de fata, "Canal 22" e doar pentru Bucuresteni. Si cam atat.
Si mai trist este ca acest topic "care nu-mi apartine"se transforma in offtopic.
Si poate cel mai trist este ca :Moderatorii/Adminii n-au nevoie de acordul autorului sa schimbe continutul unui topic
Din cate stiu nu am incalcat nici o regula , deci interventia invaziva a unui moderator/admin nu poate fi decat dezaprobata (in cel mai bun caz).

Oare aceasta afirmatie inseamna vreun avertisment:Vreau sa-ti atrag atentia ca te cam umfli in pene pentru acest topic. Nu e ca si cand ai descoperit un continent, oke?
...daca da, pentru ce ...mai exact?
Daca nu , chiar trebuia sa descopar un continent ca sa postez aici?! chiar avea vreo relevanta?!


Imi place tonul tau si mai ales exprimarea:Daca vrei sa ramai, invata cum sta treaba pe un forum inainte sa faci pe victima.
Cu ceva ani in urma cand imi facusem prima oara un cont de mirc, credeam ca moderatorii sant caractere deosebite,greu de egalat cu un simt al raspunderii si o atentie deosebite.Adminii in acceptiunea mea se ridicau peste limita mea de intelegere...hmm ceva gen Osho al Forumului...
Imi intelegi DEZAMAGIREA sper...!

In fine...nu astept raspuns la nici o intrebare deoarece am vazut ce poti si mai ales am inteles CUM STA TREABA AICI !

Sper ca macar altii sa citeasca si sa judece fara partinire (si stiu ca axista si genul asta pe clubopel).

Si acum astept ban-ul temporar sau excluderea(dupa caz) fiindca ...gasesti tu un motiv...consulta-l pe STEFANTOLOS daca nu gasesti.

Va rog sa ma scuzati ca prin raspunsurile mele "paradoxal de tupeiste" tin topicul up...nu asta imi era intentia ci sa imi aduc aportul si ajutorul in acest CLUB.


Ultima modificare facuta de astraopel la Mar 09 Apr, 2013 8:35 pm, modificat de 2 ori in total
  • Geo89

  • Mesaje scrise: 623
  • Locatie: Braila
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Sep 2009

  • Mesaj Privat
Aici are dreptate colegul cu adminii.la fel am patit si eu!nu e corect dar asta e clubopel!
  • cangri

  • Mesaje scrise: 5,415
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat
Deja o dati in alte balarii.
Probabil ca utilizatorii nemultumiti nu prea au vechime pe forum si nu stiu cum merge treaba pe aici.
Aici este o comunitate condusa(moderata) de oameni, care mai gresec si ca orice om atunci cand are putere abuzeaza de ea in interes propiu.Ca asa-i omul. NU ai ce sa-i faci.
In rest nu as zice ca e comunism.
  • Geo89

  • Mesaje scrise: 623
  • Locatie: Braila
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Sep 2009

  • Mesaj Privat
Hitlerism...ce comunism!chiar daca nu avem vechime ca si timp,avem vechime ca si cunoscatori opel si ale ansamblelor si subansamblelor acestor masini,mai mult decat astia "trecuti"!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR