Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Din respect pentru membrii, am incercat pe cat posibil sa nu pun poze cu fetele de acolo Very Happy











Skip ads

  • alex_arhire

  • Mesaje scrise: 989
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Super tare! Hummer`ul si Jag`ul le`am vazut chiar saptamana trecuta; la scurt interval, a trecut un trailer cu un 760 LiA si un RR Phantom. Azi, alte bombe: Audi TT nou rosu (cu blonda de rigoare la volan) si un Jaguar XK 4.2. N`au romanii bani dom`le.....
  • elegance

  • Mesaje scrise: 3,088
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 Y 17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Voi bucurestenii aveti parte de cele mai tari expozitii Sad. Ce Mercedes e ala negru? E prima data cand il vad... Shocked
  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
elegance a scris:Voi bucurestenii aveti parte de cele mai tari expozitii Sad. Ce Mercedes e ala negru? E prima data cand il vad... Shocked

Este noul CL, <dementa in stare pura>
Skip ads

  • alex_arhire

  • Mesaje scrise: 989
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Sep 2006

  • Mesaj Privat
CL`ul asta nou a rupt gura targului si rupe lantul in continuare. Eu zic ca este peste sasarul (Seria 6) de la BMW. Mai ales CL 65 AMG cu 612 cai mananca un M6 cu 507. Very Happy Si la aspect e super; arata mai degraba a institutie decat a masina de 200.000 Euro; pur si simplu inspira adrenalina si testosteron. Cand o sa fiu bogat, din asta o sa`mi iau Razz
  • claudiu-cld

  • Mesaje scrise: 6,566
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2000 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Sep 2006

  • Mesaj Privat
tre sa ai o gramada de bani sa iti iei asa ceva ,sa ai bani sa ii intorci cu furca si sa nu ai ce face cu ei.
noi astia ne luam opel pana in 30mii euro (opc)in rest intre 7000-15000
  • Ingineru

  • Mesaje scrise: 1,086
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1998 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jun 2004

  • Mesaj Privat
Hummer-ul si Jag-ul ala placate cu aur sunt niste kitsch-uri monstruoase (in vest nu discuta nimeni cu tine daca ai asa ceva pt. ca alea striga prin toti porii: Tigan parvenit). In rest, pe mine cel mai mult ma impresioneaza Morgan-probabil ultima marca cu adevarat de traditie din lume. In ultimul rand stati calmi cu CL-ul ala, ca perceptie e tot o masina de parveniti si nu ii face fata unui M6 pt. ca nu asta e rolul lui (daca S-Class simbolizeaza mafia est-europeana, CL-ul simbolizeaza beizadeaua de "nash" al mafiei est-europene).
  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
In viziunea mea CL-ul si CLS-ul sunt masini de oameni adevarati. Adica bogati, inteligenti si cu gusturi bune. Pentru mafioti exista S-ul, SEL-ul...
Despre masinile aurite am aceeasi parere cu ingineru. De fapt, firma respectiva placheaza orice dar pe ce sa faci reclama mai bine decat pe niste masini care atrag atentia! Fiecare are propria idee de marketing.
  • Andrei_gsi

  • Mesaje scrise: 246
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 1.8 136 HP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Sep 2006

  • Mesaj Privat
cand cumperi o mashina de lux de acolo itzi da si fata aia inclus in pretz ? in caz ca te plictiseshti de mashina Smile
  • claudiu-cld

  • Mesaje scrise: 6,566
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2000 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Sep 2006

  • Mesaj Privat
nu prea cred dar la bani unuia care cumpara masina nu cred ca se pune problema sa nu aiba si o pustoaica care sa tina companie,ca doar fetele din ziua de azi numai dupa alde irinel se uita ,parca astia de varsta lor nu mai sunt.
  • alex_arhire

  • Mesaje scrise: 989
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Sep 2006

  • Mesaj Privat
M`am interesat mai bine; aurul de pe ele are puritate de 150 la mie, nici nu ma gandeam la altceva. La Hummer sa zicem ca mai merge pt ca a fost facut pt chestii "bling", dar la Jaguar nu prea cred; este una din masinile aristocratice de demult... Eu zic ca s`ar putea sa aiba succes la noi pt ca exista destui snobi plini de bani care nu stiu cum sa se mai umfle in pene. Cat despre CL si CLS, intr`adevar sunt supermasini; as prefera una dintre ele unui Bentley Continental GT sau unui Seria 6 in aceeasi masura in care as prefera un SLR in locul unui Carrera GT. Sunt "dream cars" la care toti aspiram, care pot oferi tot ce vrei de la o masina, aproape de la o casa (iti 2 la banii astia Very Happy) si care ies in evidenta oriunde, oricand si oricum. Mercedes`ul este privit pe ambele maluri ale Atlanticului ca semn de "sus pe scara sociala". Si eu mi`as lua unul, nu neaparat din motivul precizat, ci pt ca vreau mai mult, vreau perfectiune.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR