Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Motoare Diesel
  • leoo

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Oct 2009

  • Mesaj Privat
1.686 astra h 2005 computerul de bord ma atentioneaza ,, battery Chek Remote Control " ....si apare si o cheie (cheie de descuiat nu aceea de scule)...nu stiu ce baterie trebuie verificata , cea de la telecomanda este ok
  • tirnaveni

  • Mesaje scrise: 555
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2008 Z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Feb 2009

  • Mesaj Privat
și la mine îmi apare cate odatã nu am facut nimic ,practic mesajul se refera la bateria de la cheie ,
  • leoo

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Oct 2009

  • Mesaj Privat
asta banuiam si eu ca ar fi....bateria de la cheie (desi de vreo 6,5 ani de cand am eu masina nu i-am schimbat-o niciodata Smile) . MS frumos pt confirmare
  • Petrica76

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Vectra 1997 X20DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Dec 2012

  • Mesaj Privat
am un opel vectra b din 1997 , model, imi apare in bord martorul ala ca un robinet, dar problema e ca atunci cand imi apare si sta aprins in bord, imi limiteaza puterea masinii, nu se mai tureaza dupa 3500 ture, are toane cand se aprinde, problema e ca eu am schimbat de curand pompa de injectie, iar electromecanicul a diagnosticat masina ca fiind defect contactul de sub pedala de frana , cica ar avea legatura cu pompa prin doua fire, ce sa zic.....nu stiu mai multe....oricum mi s-a spus sa schimb switchul ala de la frana .....ma puteti ajuta cu un sfat...?mercic mult...
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Motoare Diesel

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR