Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • JURISTU '

  • Mesaje scrise: 237
  • Locatie: TIMISOARA
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Mar 2005

  • Mesaj Privat
Ati vazut ??
Se elimina concilierea in strada si trebuie ca partile sa mearga la Politie sa stabileasca Militia cine este vinovat, la fel ca inainte.

Eu, unul, ma bucur f.mult ca a ramas asa.In RO concilierea in strada este o utopie.
Daca te loveste conationalul, te conciliezi cu sleahta de fuste colorate si de puradei ???
Sa fim seriosi !!!

Pe mine ma deranjeaza ca nu au gindit-o inainte ...... Shocked Shocked
  • @dyS

  • Mesaje scrise: 747
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 1995 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Asta cam asa este Rolling Eyes, fiecare ar fi considerat de cuviinta ca este nevinovat....si stii cum este: "cuvantul meu contra cuvantului tau". Eu era sa o patesc in conditiile in care individul, care tocmai trecuse pe "rosu" (si mi-a sifonat putin "pielea") incepuse la un moment dat sa creada ca nu este deloc vinovat.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad...si asta pana a intervenit politia si a lamurit problema. Inca nu detinem acea civilizatie in trafic existenta de ceva timp in tarile vest-europene.
  • flavius1611

  • Mesaje scrise: 1,040
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Astra 2015
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jun 2006

  • Mesaj Privat
asa zic si eu ca e cel mai corect,cu toate ca stai nnn ore pe la militie,dar asta e Wink
  • 16V

  • Mesaje scrise: 151
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Apr 2006

  • Mesaj Privat
cel mai bine asa. oricum se ajungea la politie pt ca e clar ca nici unul implicat in vreun accident nu isi recunostea vina. dar pana sa se ajunga la politie poate mai aparea cate unu cu vreun ochi vanat, etc. Laughing
fara lege in romanika oamenii de buna credinta am fi sortiti pieirii. te uiti la tv si vezi pe cate un politician sau vreun patron de club de fotbal care tine ca orbu de bata de ale lui cu toate ca se vede de la o posta ca nu are dreptate. si asta o stie si el dar doar nu o sa renunte in favoarea adevarului si sa pice el ca prostu.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR