Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H
  • mrjohnyy

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2013

  • Mesaj Privat
Salutari tuturor,


Din nefericire am avut parte de un incident urat, mi-a fost furata sigla cu ornament cromat de la masina in cursul acestei nopti.

Ma gandesc la doua lucruri acum, fie sa o inlocuiesc, fie sa imi iau un grilaj din acela fara sigla.


Ce parere aveti si daca se merita aceasta investitie.

Multumesc anticipat!

Ionut
  • cuculica

  • Mesaje scrise: 1,239
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2011 z17 dtj
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Dec 2009

  • Mesaj Privat
Parerea mea ia-ti alt grilaj cu sigla!
  • sorindf2000

  • Mesaje scrise: 1,062
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Feb 2011

  • Mesaj Privat
mrjohnyy a scris:Salutari tuturor,


Din nefericire am avut parte de un incident urat, mi-a fost furata sigla cu ornament cromat de la masina in cursul acestei nopti.



...cum naiba au furat-o...? aia nu o poti da jos decat daca ridici capota? s-au te referi la semnul Opel din centrul grilei cromate...adica, doar pe ala l-au furat?

In fine...se gasesc ambele aftermarket, si grila cromata si semnul Opel, din ce stiu eu de cand am cumparat acum cativa ani la o masina de-a mea, nu vin impreuna...intreaba la magazinele de piese auto, iar ca aspect, arata ok, adica nu vezi diferente prea mari intre aftermarket si original ( cu toate ca exista) cu vreo 200 RON cred ca le iei ambele. Daca vrei sa cumperi grila fara semn...sunt frumoase dar...nu toate...personal imi place Irmscher insa si pretul este pe masura...vreo 300 E
  • mrjohnyy

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2013

  • Mesaj Privat
Crede-ma ca nu am habar cum dracu au reusit sa o scoata de acolo... este clar cineva priceput care a stiut cum sa o traga de acolo... au furat tija aia cromata cu tot cu sigla Opel. Eu m-am interesat putin, dar inca nu am gasit nimic concret. Inca trebuie sa mai dau telefoane si sa fug pe la dezmembrari, poate gasesc si pe acolo ceva.

Mersi mult!
  • angel247

  • Mesaje scrise: 50
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Aug 2009

  • Mesaj Privat
e astra h 5 usi ? ca am eu masca de fabrica pe ea , cu ornamentul respectiv opel cromat , inca e pe masina , dar nu are urechiusele acelea care o prind jos de bara , eu merg cu ea de 3 ani asa , nu ma deranjat, dar am o masca luata de 2 ani care sta pe dulap Smile) , in caz ca te intereseaza fa-mi o oferta pe pm
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR