Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • NATS

  • Mesaje scrise: 203
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Cum traim in Romania, mi-a aterizat ceva pe plafon de la et. 10. Plafonul e infundat si indoit in 3 locuri.... Sad Cum sa-l indrept? Si pe unde stiti? Parc n-as incerca la ciocan, tapiteria inauntru e impecabila. se poate oare indrepta cu ventuze? Multumesc si LA MULTI ANI!
  • l_stoian79

  • Mesaje scrise: 602
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Astra 2006 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2006

  • Mesaj Privat
poti sa folosesti ciocanul dar inainte de a lovi pune ceva pe tapiterie... inveleste un placaj cu o carpa sau un burete mai subtire si tine-l pe plafon in zona in care vrei sa lovesti cu ciocanul. eventual incepi sa dai mai incet pana vezi cum se comporta plafonul.
cu ventuze nu as crede ca merge. iti trebuie o forta destul de mare sa tragi de ventuza (in ideea ca ventuza poate sa adere atat de tare la tabla). cel putin in fata blocului nu cred ca o sa poti sa faci ceva.
mergi la un service Neutral

si apropo... ia urca si tu pana la Et.10, eventual impreuna cu un par de baseball si un prieten boxer si vezi cu cine stai de vorba... eu cred ca daca as fi patit asa ceva le dadeam foc la casa daca nu se prezentau in urmatoarea ora cu banii ptr despagubire...
  • iulian1971

  • Mesaje scrise: 7,081
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Salut.
intins pe banchete poti sa impingi usor cu piciorul gol, sau cu un snowboard in picioare impingi pe toata suprafata indoita.
E doar o idee.

Opel Vectra Caravan
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR