Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • bodyn

  • Mesaje scrise: 207
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2005 1,7 cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Am gasit pe net asa ceva pe leduri .
  • valy cu manta

  • Mesaje scrise: 223
  • Locatie: Braila
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Apr 2009

  • Mesaj Privat
nu cred ca e voie.Si cu girofarul albastru nu ai voie si poti sa faci parnaie(lumina albastra numai poliþia, jandarmeria, poliþia de frontierã, serviciului de ambulanþã, protecþia civila, Ministerului Apãrãrii Naþionale ºi de cele destinate controlului circulaþiei vehiculelor din parcul propriu sau care însoþesc coloane militare, de cele ale unitãþilor speciale ale Serviciului Român de Informaþii ºi ale Serviciului de Protecþie ºi Pazã, de cele ale Ministerului Justiþiei Direcþia Generalã a Penitenciarelor, precum ºi de cele ale procurorilor criminaliºti din Ministerul Public ºi ale Parchetului Naþional Anticorupþie, atunci când se deplaseazã în acþiuni de intervenþie sau în misiuni care au caracter de urgenþã; o poate folosi si noi ca soferi trebuie sa ii acordam prioritate de trecere),Iar la girofar galben e pentru gabarit depasit,cisterne,cisterne inflamabile,marfuri periculoase si inflamabile,masinile ce insotesc un autocamion sau orice de gabarit depasit si ce a mai zis colegi.
Am observat ca sunt cativa soferi profesionisti pe aici.Daca se poae un pm cu id lor de mess sa ii intreb si eu ceva.Vreau sa devin sofer profesionist peste maxim 1an si jumatate...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR