Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua
  • black bullet

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie:
  • Masina: Corsa Z12XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jan 2007

  • Mesaj Privat
De curand am devenit membru al acestui club. O sa va intrebati oare de ce am facut-o. De ce ? Pentru ca in caurand voi devenii fericitul proprietar al unui OPEL CORSA model 2007. I"M HAPPYYYYYY !!!!! Problema este alta : este prima mea masina. Asta ma determina sa-mi pun tot felul de intrebari, la care sper sa gasesc raspunsul aicea. In orice caz, sper sa avem o colaborare cat mai fructuoasa si de bun augur.
Skip ads

  • black bullet

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie:
  • Masina: Corsa Z12XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Oricine ma poate ajuta cu un sfat, o parere, raman recunoscator. Ce ma intereseaza in mod special .... care sunt taxele, care sunt chestiile obligatorii, ce costuri implica la revizii, costurile referitoare la consumul de combustibil, pt. utilizatorii din Constanta, care este cel mai bun service, care este modalitatea de a adauga o alarma, un alt mp3 player, geamuri electrice .... etc. Cei care s-au lovit de astfel de probleme, si au solutii la intrebarile mele .... raspunsuri ..... nu va jenati. Sfatuiti-ma !!! Wink
  • Mikki

  • Mesaje scrise: 1,418
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 1.6
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Ce motor va avea Corsa?
Un alt MP3 player nu cred ca se poate instala (cel putin nu in locul celui din fabrica) pt ca cel standard este integrat in consola centrala.
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Bine ai venit, si cat mai putine probleme cu mashinutza!
Foloseste cu incredere search-ul, citeste, si o sa afli. Daca chiar nu gasesti si nu gasesti, atunci pune o intrebare la locul potrivit (adica ins ectiunea potrivita) ca sa te asiguri ca vei avea un raspuns relevant
Citeste regulamentul forumului, vei afla o gramada de chestii interesante...
Skip ads

  • black bullet

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie:
  • Masina: Corsa Z12XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Multumesc pentru urari tuturor. Masinutza va avea un motor de 1.2 litri pe benzina, de 80 de cai. Cat despre schimbat accesorii, stiu ca vor fii integrate, dar ma gandeam daca totusi se poate modifica ceva cu totul, chiar si la ei. Cat despre intrebarile pe care le am de adresat, am cautat raspunsuri in sectiunile adecvate. Ce-mi doream era sa aflu mai multe pareri ale unor posesori de automobile Opel, in special de Corsa, si in mod deosebit de Corsa modelul nou. Astept impresii si opinii.
  • andrei006

  • Mesaje scrise: 897
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mar 2006

  • Mesaj Privat
Poti sa schimbi mp3-u de fabrica cu ce vrei tu cu ajutorul unui adaptor (cam 30-40 ron costa). Problema e ca strici aspectul bordului ... in rest nimic.
  • robertt_rct

  • Mesaje scrise: 324
  • Locatie: 4426'N 2606'E
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2005

  • Mesaj Privat
black bullet a scris:De curand am devenit membru al acestui club. O sa va intrebati oare de ce am facut-o. De ce ? Pentru ca in caurand voi devenii fericitul proprietar al unui OPEL CORSA model 2007. I"M HAPPYYYYYY !!!!! Problema este alta : este prima mea masina. Asta ma determina sa-mi pun tot felul de intrebari, la care sper sa gasesc raspunsul aicea. In orice caz, sper sa avem o colaborare cat mai fructuoasa si de bun augur.



pt inceput BINE AI VENIT! si sa o stapanesti cu placere.

citeste forumul "din scoarta in scoarta" si apoi daca mai ai intrebari, nu ezita!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR