Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra A
  • dbie94

  • Mesaje scrise: 105
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 1998 X16SZR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Jun 2013

  • Mesaj Privat
Buna seara , am un opel tigra 1.6 16V si e putin mai ridicata de spate fata de cum e in fata .

Nu am suspensii sport si nu stiu cum sa o mai las putin de spate deoarece am pus niste JANTE mai frumoase si as vrea sa fie mai lasata de spate .

Stim cumva cum pot sa o las de spate ?

Nu stiu daca se vede bine in poza dar pun ca sa vedeti .



  • amr84

  • Mesaje scrise: 404
  • Locatie: Arges
  • Masina: Tigra 1997 X14XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Aug 2009

  • Mesaj Privat
ai primit un raspuns ce si cum, invata sa nu mai sai la gatul celor care te ajuta! Raspunsul era clar si la obiect, pacat ca l-au sters moderatorii. Si solutia cum sa o lasi mai jos, dar tu nu, nu vrei raspunsul de la un asemenea om. Atunci de ce nu te duci in service ca sa nu mai primesti raspunsuri pe aici? Fi mai civilizat fata de userii mai vechi, e o datorie morala pentru ca multe informatiile de acum se gasesc datorita lor si experientelor lor anterioare pe care le-au impartasit si cu noi.

On-Topic: 2 metode:
1. arcuri sport + telescoape sport
2. 3 saci de cartofi in portbagaj

Ar exista si a treia, dar cu riscuri, asa ca mai bine nu o aduc in discutie.
  • streetfame

  • Mesaje scrise: 92
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Tigra 1997 1.6
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jun 2013

  • Mesaj Privat
cea mai ieftina varianta ok este sa pastrezi amortizoarele stoc si sa pui cele mai inalte arcuri sport, adica 35-40mm, poti sa te uiti la mine la garaj, eu am amortizoare sport si arcuri sport cele mai joase, adica 75-50mm. daca e ceva iti pot aduce ce vrei pentru tigra, baietii cu tigra ma cunosc, asa capeti putina incredere.
  • mikyboy

  • Mesaje scrise: 5,735
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Insignia 2014 A20TDH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2006

  • Mesaj Privat
se pare ca mi-a fost stearsa postarea de aici... nu prea inteleg motivul atata timp cat a fost un raspuns la subiect... se pare ca incep sa fie niste chestii ciudate pe acest forum Sad
  • amr84

  • Mesaje scrise: 404
  • Locatie: Arges
  • Masina: Tigra 1997 X14XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Aug 2009

  • Mesaj Privat
au mutat intr-un nou thread, ca s-a schimbat id-ul, ieri eram eu on-line cand au facut modificarea, nu stiu de ce, mai bine il avertizau pe dbie sa se comporte mai frumos in comunitatea opel.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR