Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • b_killer_C

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jan 2007

  • Mesaj Privat
yo yo ma romanian friends, hows it going!?

this is my corsa...











Skip ads

  • b28cxh

  • Mesaje scrise: 396
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1992 C18NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jan 2006

  • Mesaj Privat
da moshule...yo! ...si cine ti-a facut fotografiile? probabil un prieten cu telefonul mobil Very Happy

serifule, inainte sa vii cu vraja marii si glume de copil de 10 ani (poate atat ai) mai invata ca un britanic (indiferent ca e scotian (vezi foto corsa), galez sau englez) nu te va aborda cu yo yo ma romanian etc...

te uiti prea mult la ali-g, fratioare...eu zic ca daca vrei sa vb cu cineva, vino cu ceva serios, intreaba-ne, povesteste-ne dar nu cu din astea: stiti sunt englez,oops al naibii ce bine m-am descurcat sa ma inscriu in limba romana..mai sa fie..ba chiar am si nimerit discutiile generale...wow...hai sa dau saveas de pe google si sa paste-uiesc niste poze:D
  • LDivora

  • Mesaje scrise: 3,096
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH/PSG16
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2005

  • Mesaj Privat
@b_killer_C: "this is my corsa... " So?
  • octav13

  • Mesaje scrise: 2,072
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Vectra 2003 y 22 dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Very Happy asta o vrea sa joace cs sau nfs carbon
Skip ads

  • livcro

  • Mesaje scrise: 4,540
  • Locatie: SIBIU-RM. VALCEA
  • Masina: Grandland X 2018 D20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jul 2005

  • Mesaj Privat
si are volanul ba pe stanga...ba p edreapta...si uneori cicula fara usa Smile Very Happy
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
hai mai, chiar nu vreti sa puneti botul? acuma plange saracul chiller de necaz ca ati fost rai cu el.... dupa ce s-a chinuit atata cu fotoshopu'
  • foca montana

  • Mesaje scrise: 855
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2005

  • Mesaj Privat
de obicei sunt un om foarte sceptic insa, am fost acolo si credeti-ma ca au si ei pasionatii lor. Spre exemplu renault clio am vazut numai sport 2.0 16v si tot acolo am vazut noul focus sport care a aparut la noi dupa 5 luni. In concluzie poate fi reala masina... cat despre exprimare... nu toti sunt perfecti asa ca noi.... Smile

Peace.
  • Florin M

  • Mesaje scrise: 390
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2006

  • Mesaj Privat
lasati omu' sa viseze....poate i se realizeaza visul candva Smile
  • b28cxh

  • Mesaje scrise: 396
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1992 C18NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jan 2006

  • Mesaj Privat
@foca...nu contest realitatea masinii.....dar eu as sugera sa inchidem topicul si sa lasam copiii sa isi faca temele si sa sa duca la culcare linistiti. e de admirat ca stiu sa se uite si la un videoclip pe mtv si sa se creada 250centi Smile dar chiar nu are rost sa incurajam topicuri de genul asta..zau, ocupa spatiu pe server si daca ne apucam toti sa ne dam americani, englezi, francezi doar de dragul de a posta nu vom ajunge nicaieri.

daca vreti sa postati aici in continuare, perfect...hai s-o facem in germana atunci Smile sa fim cat mai europeni Smile
  • Senator

  • Mesaje scrise: 460
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Aveti grija cu ironiile Smile ...nu cred ca e bine sa radem de bietul baiat mai ales ca cineva , unul dintre noi , il sustine sau... incearca sa-l protejeze.Spun asta intrucat eu am fost primul care a postat aici , cateva cuvinte in care spuneam doar ca e Photoshop si surpriza : dupa vreo ora cineva imi sterge postul.Ce trebuie sa inteleg de aici ?

b28cxh a scris:...stiti sunt englez,oops al naibii ce bine m-am descurcat sa ma inscriu in limba romana..mai sa fie..ba chiar am si nimerit discutiile generale...

Initial postul a aparut la Vazari/Cumparari , a fost mai apoi mutat la Discutii generale.Baiatul e intradevar moderator pe un forum cu masini facute in Photoshop si e posibil sa fie si strain , eventual unul din cei care ne dispretuiesc fara a sti macar sa localizeze Romania pe harta...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR