Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Agila
  3. Agila A
  • tony23

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Braila
  • Masina: Agila 2003 z10xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Nov 2006

  • Mesaj Privat
imi cer scuze daca am inceput o noua discutie aiurea dar chiar vreau sa vad filmuletzul acela de care am citit in forum. am intrat pe adresa mentionata in post de VectraDTI la subiectul DISCUTII GENERALE:http://s25.yousendit.com/d.aspx?id=1AAQMBAPY0T2J3BIT5X7KOLWSJ si imi apare mesajul "The page you requested cannot be found". poate cineva care are filmuletzul sa-l mai posteze odata? sunt foarte curios,ca si posesor de agila,si v-as fi fffffff recunoscator. va multumesc anticipat!
Skip ads

  • SilQ

  • Mesaje scrise: 133
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Agila 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Mar 2010

  • Mesaj Privat
are cineva filmulet cu masina de la prezentare? as fi recunoscator
  • gobelu

  • Mesaje scrise: 977
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Pana la cel de la top gear,uitati aici mandrii posesori de Agila ca aveti cu ce va mandri Wink

http://www.youtube.com/watch?v=k2zMp1LDBTg
  • SilQ

  • Mesaje scrise: 133
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Agila 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Mar 2010

  • Mesaj Privat
mersi mult man, foarte prompt. Dar ceva prezentare.. gen ProMotor ar exista ? :-s
Skip ads

  • Furdui

  • Mesaje scrise: 1,067
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Agila 2001 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Buna idee cu discutia asta. Nu degeaba ii zice "AGILA".

Intradevar asta nu-i masina pentru masculi frustati care incearca sa-si rezolve neputintele (ipotentele) prin jeep-ul care cred ei, ca-i si reprezinta.
  • dancuciureanu

  • Mesaje scrise: 16,457
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Agila 2001 Z10XE + Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Denumirea Agila parca este traditie germana ca Panzer, Tiger, Tornado, Leopard Laughing si reflecta exact comportamentul ei. Pentru oras si nu numai este masina perfecta: incapatoare, usor de strecurat si parcat.
Acum Furdui are dreptate cu masculii Wink exista destule specimene in tara.
Am un coleg care are Megane dar de citeva luni si un Matiz, ei bine el prefera micul gigant sa-l imparta cu sotia (de fapt pentru ea era) si Renault-ul sa stea in parcare pina ramine fara baterie.
Alt coleg are un Lancer care tot numai pe afara este scos, a lasat Tico care l-a slujit credincios (si el magar cu saraca masina) si tot un Matiz are pentru frecus.
Altul are tot Megane, la sotie a luat o Corsa C si tare ii place cind o 'prinde'.
Alt prieten are Megane break, la sotie a luat Micra si cind se poate cu aia merge chiar si la drumuri lungi.

Acum filmuletul este cam 'aranjat' sa cistige Agila, celelalte nu erau aceeasi clasa nici pe departe, trebuia un Mercedes A Classe, un Audi A2, un Ford Fusion, Mitsubishi Colt etc. dar sa nu uitam pretul si intretinerea lor.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Agila
  3. Agila A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR