Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • cosmin_nst

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2001 y17xx?
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2007

  • Mesaj Privat
uleiul este in limite normale. fara antigel nu am mers, doar il pierd, dar completez mereu. nu stiu nici eu ce sa mai cred. am fost pe la "nea Mircea" despre care se tot vorbea pe forum, dar fara masina, ca nu stiam sigur unde trebuia sa ajung, si am incercat sa-i povestesc ce si cum dar mi s-a parut cam sictirit. poate o sa mai incerc o data maine sa trec pe la el cu masina, poate va fi mai cooperant cand va vedea despre ce-i vorba.
Skip ads

  • cosmin_nst

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2001 y17xx?
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2007

  • Mesaj Privat
gata. am fost la "nea mircea" si verdictul a fost ca e garnitura de la chiuloasa dusa.
  • Visse

  • Mesaje scrise: 1,464
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Cat te-a costat toata distractia ?
  • cosmin_nst

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2001 y17xx?
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2007

  • Mesaj Privat
surprinzator, pe diagnosticare nu a vrut sa imi ia nici un ban. garnitura nu am schimbat-o, ca dureaza prea mult si e prea scump. o voi schimba cand voi ajunge acasa, in onesti. m-a asigurat ca nu e nici o problema daca merg cu masina asa, dar nu mult.
Skip ads

  • Visse

  • Mesaje scrise: 1,464
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Mai sunt si oameni care nu te jupoaie de bani cand au ocazia ? pacat ca nu sunt clonati .
  • cosmin_nst

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2001 y17xx?
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2007

  • Mesaj Privat
da si eu sunt foarte surprins. nici nu a vrut sa se uite la bani. si in plus e un om care iti lasa impresia ca stie ce face, nu ca majoritatea altor mecanici care se fac ca stiu da habar nu au despre ce se vorbeste. urasc genul ala de oameni. din cauza lor ti-e scarba sa te duci cu masina in service.

chiar va recomand sa mergeti cu incredere la "nea Mircea".
  • Visse

  • Mesaje scrise: 1,464
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Fa un gest bun si lasa aici numarul de telefon al lui nea Mircea ca sa stie orice nevoias unde sa apeleze .
As veni cu o propunere pentru adminul acestui site , sa faca o rubrica cu nume de service , adrese si nr de telefon al mecanicilor ce intreadevar stiu ce fac la masini .
  • cosmin_nst

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2001 y17xx?
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2007

  • Mesaj Privat
numarul de telefon am uitat sa-l iau. am luat adresa de pe forum dintr-o discutie:

"Am rezolvat in sfarsit problema.
Pe Prel. Ghencea la numarul 33a(parca) - pe partea stanga cum te duci dinspre stad. Ghencea, dupa intersectia cu str. Brasov, la aprox 500m este o firma mare cu JVC - este un service care face asa ceva cu solutie si aparat WYNN.
RECOMAND!
Cine se duce, sa intrebe de nea Mircea (si el posesor de Opel - chiar 2 bucati)... si va fi pe deplin satisfacut. Mi-a pus inclusiv tester pe masina, sa vada ca nu sunt alte probleme (cost 500k). Pretul curatarii este de 100 RON iar efectul ei (cel putin la mine) este spectaculos. Masina se aude mult mai frumos, urca frumos in ture, nu mai da in nas deloc, schimbarile de viteze sunt mult mai line, ce sa mai, operatiune meritata, si 7 stele pentru nea Mircea.
Nu vreau sa sune a publicitate dar am ramas profund impresionat de calitatea si mai ales de efectul serviciilor si recomand cu caldura amatorilor.
"



Eu am fost mai intai pe jos sa fiu sigur ca nimeresc, am vb cu el si apoi am venit cu masina.
Si eu sunt de acord cu acea rubrica. chiar ma gandeam acum cateva zile ca ar fi de ft mare ajutor.
  • nba25

  • Mesaje scrise: 181
  • Locatie: Vulcan
  • Masina: Astra 2007 1.7 CDTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Oct 2006

  • Mesaj Privat
pana la urma ce se recomanda? curatarea chimica sau cu ultrasunete?
eu am un 1.7 cdti y1.7 dth merge curatarea injectoarelor cu solutie chimica?
  • 1.7dti_edition2000

  • Mesaje scrise: 533
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Aug 2006

  • Mesaj Privat
Chimica la diesel,ultrasunete la benzina
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR