Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra B
  • Dragosh67

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Nov 2010

  • Mesaj Privat
Buna ziua,

Detin un Opel Vectra B Y20DTH din 2001 si s-a stricat complet valva EGR. Am gasit un magazin online "valve-egr" (nu pun link sa nu se considere reclama, dar se gaseste usor tastand "elston egr" pe Google).

Pretul unei valve EGR este destul de mic, comparativ cu alte magazine, insa nu am gasit nimic despre producatorul acestora (Elston), iar site-ul pare facut in fuga.

Firma exista in registrul comertului, dar luand legatura telefonica cu proprietarul, nu a fost de acord sa-mi ofere posibilitatea de deschidere a coletului la livrare.

Pe scurt, are cineva informatii privind acest magazin ? Daca a cumparat sau stie cineva de calitatea produselor. Nu vreau sa comand si sa primesc un cartof, sau un produs care functioneaza 2 zile.

Diferenta de pret este foarte mare fata de alte magazine (peste 150RON), iar la dezmembrari nu am gasit inca.

Sper sa nu fi incalcat in vreun fel regulamentul acestei sectiuni, mi s-a parut cea mai potrivita pentru acest topic.

Va multumesc!
  • gabiopel

  • Mesaje scrise: 5,796
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2002 Y20 DTH-2.0 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Cumpara numai wahler daca nu vrei sa o schimbi intr-un interval de timp foarte scurt.Eu am cumparat wahler de la colegul Agilul si foarte multumit de pret , cel mai bun pret de pe piata!Despre marca care ai zis-o nu am auzit niciodata , asa ca parerea mea este sa nu mergi pe ghicite- ia ceva de caliate si scapi cel putin pt 70-80 mii km
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra B

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR