Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G
  • remus-gabriel

  • Mesaje scrise: 319
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Astra 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2013

  • Mesaj Privat
Am cumparat un astra g de la un tip, chiar am fost si la RAR unde am verificat chestii legate de norma de poluare si serii, furt, etc
Acasa, studiind actele am vazut ca pe brieful mic, la sectiunea R, scrie culoarea alb (wieb) si la codul culorii scrie 0
Asta poate sa insemne acel verzui pal ,,ou de rata” sau e ceva nasol si a fost revopsita? Cam greu de crezut pt ca are aceiasi culoare si in cele mai mici colturi. Ar insemna ca au scos tot de pe ea si au vopsit doar carcasa ca in fabrica.
Ce stiti despre asta/
  • cangri

  • Mesaje scrise: 5,415
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat
sau poate nu sunt actele originale ale masinii
  • remus-gabriel

  • Mesaje scrise: 319
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Astra 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2013

  • Mesaj Privat
M-am gandit si eu la asta dar in rest corespund toate datele(serii, coduri, serii briefuri, etc) Doar nuanta de culoare difera. Pe forumul softpdia unde parca lumea e mai saritoare in a raspunde la intrebari, mi s-a spus ca se trec in acte anumite culori de baza si ca in privinta anumitor nuante se poate ajunge la anumite diferente. Spre ex cineva a mers la rar cu o masina bej si la RAR era numita alb 40 sau galben, ceva de genul acesta.
  • florinianc

  • Mesaje scrise: 1,600
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2006 Z16xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Nu conteaza ce culoare ai pe masina si ce ai in brief. Am inmatriculat masina rosie in acte ea fiind de fapt neagra si nu au fost probleme.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR