Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • tlsarges

  • Mesaje scrise: 28
  • Locatie: Pitesti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Dec 2004

  • Mesaj Privat
De cand am devenit membru ClubOpel casuta mea e plina de tot felul de mesaje aiurea. Vreau sa stiu, si asta doar admin o poate certifica, daca adresele noastre de mail sunt bine protejate de alti intrusi neavizati. Poate gresesc facand aceasta afirmatie, dar vreau sa elimin una cate una din posibilele surse de mesaje aiurea, desi mail-ul meu este protejat la spam cineva imi acceseaza cu buna stiinta mail-ul.


Ultima modificare facuta de tlsarges la Lun 18 Apr, 2005 12:26 pm
  • arthurro

  • Mesaje scrise: 832
  • Locatie: Miami Florida
  • Masina: Omega 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2004

  • Mesaj Privat
poti dezactiva din profil sa nu mai fii anuntat. iar cu securitatea poti sta linistit eu de cand sunt aici nu mi s-a intamplat odata. poate fi si de la site-urile pe care le accesezi. cred ca ar trebui sa investighezi in cercul tau de cnoscuti care iti acceseaza pc-ul iar ca precautie cu toate ca nu cred ca e cazul poti schimba parola.

Bafta!
  • Sezran

  • Mesaje scrise: 1,183
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jun 2004

  • Mesaj Privat
stai linistit ca nu cred ca e din cauza acestui site.
afacerea "prinderii" de adrese de email si a vinzarii lor la kg catre asa zise companii de marketing si alte porcarii este in floare. e de ajuns sa circule adresa ta o data prin internet - de exemplu trimiti tu un mesaj cuiva - ca cineva (posibil) intercepteaza adresa pe drum. eu primesc zeci/sute de porcarii zilnic. outlook 2003 le sterge automat pe cele mai multe (are cel mai bun filtru anti-spam pe care l-am vazut eu pina acum - nu zic ca nu sint altele mai bune, dar nu le cunosc eu). cele citeva ramase le sterg manual.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR