Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume
  • jammin

  • Mesaje scrise: 203
  • Locatie: Iasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mai 2010

  • Mesaj Privat
Am cautat pe forum, dar nu am gasit nici o discutie despre revelion, decat ceva de prin 2007.

Vreau sa fac revelionul undeva in tara la munte pe langa o partie de schi. Suntem un grup de 9 persoane si tot ce ne intereseaza e sa ne dam pe partie si sa fim impreuna de revelion. Ce zone sunt mai accesibile ca pret? Imi puteti recomanda o vila-pensiune, numai in Apuseni sa nu fie ca e cam departe de Barlad.
Skip ads

  • mikyboy

  • Mesaje scrise: 5,735
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Insignia 2014 A20TDH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2006

  • Mesaj Privat
la Paltinis poti gasi o groaza de locuri si cazari sunt dar trebuie sa cauti... vezi pe site la Arena Platos ca au si ei recomandari Smile
  • jammin

  • Mesaje scrise: 203
  • Locatie: Iasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mai 2010

  • Mesaj Privat
aham...merci de recomandare. acum ma apuc sa caut. Daca mai sunt si alte idei....nu ma supar Very Happy
  • suspended-9452

  • Mesaje scrise: 2,491
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2016 B14XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Sep 2007

  • Mesaj Privat
In Poiana Brasov , la Complexul de vile Milana mai erau doar doua vile libere pt. revelion.
Toata vila (3 camere la etaj +living f. mare) complet utilata foarte modern costa 3000 euro in perioada 28.12- 02.01
Eu am fost acum 2 saptamani impreuna cu inca doua familii si ne-am simtit excelent.
Skip ads

  • mikyboy

  • Mesaje scrise: 5,735
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Insignia 2014 A20TDH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2006

  • Mesaj Privat
scump domne scump dincolo era mai ieftin Smile
  • sebontz

  • Mesaje scrise: 143
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2012

  • Mesaj Privat
Ar mai fi zona Sambata de Sus. La aprox. 30 de km de Fagaras, intre Sibiu si Brasov. Poti gasi acolo cazare in conditii ok si la preturi probabil mai mici decat in alte zone. Legat de partie, exista una inaugurata acum 2-3 ani sau ceva de genul, dar mai multe detalii despre conditiile de schi nu iti pot da, pentru ca nu sunt un impatimit al sporturilor de iarna. Eventual daca arunci un ochi pe net la Sambata de Sus....
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR