Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • apasaciu

  • Mesaje scrise: 337
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1995 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Fratioare vantul frate Very Happy ... salutare oameni buni ... dupa cum se vede sunt fericitul posesor al unui opel kadett .... dar m-am saturat sa harshai si sa indoi baia de ulei .. nu stiu cum dar e cam joasa masina mea .. adica e ceva mai joasa fatza de un kadett normal .. ideea e ca nu am scut .. din ce m-am interseat eu pe kadett nu a fost pus scut .. acum vin si eu cu intrebarea : "se poate improviza ceva pe post de scut ?" ..nu de alta dar aa ultima tura la munte m-am intors cu baia muci Sad ... de la cielo am inteles ca se pot lua acelea de plastic ca sa nu mai arunce apa peste motor ca am reusit sa ud si aprinderea de vreo 2 ori .. dar atat .. poate vreun romanas mai inventiv ca mine sa imi dea vreo idee ? pls .. la cat de tzacanit sunt eu nu am reusit sa gasesc o solutie .... si VREAU SCUT !!!! ... zambilica mea (dacia 1300) era un fel de jeep pe langa zorroka (kadettul )... so help me pls ..
  • apasaciu

  • Mesaje scrise: 337
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1995 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Salutare ! iar am harsait baia .. nu mai suport ... dati-mi o idee pls ca nu mai suport .... ai dreaq nemti ..bine ca e mai jos decat spoilerul si baia si saxofonul .. sa am eu ce sa harshai Sad( ... o idee plssss ....
  • Cyclops

  • Mesaje scrise: 243
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Manta 1977 16N
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jan 2007

  • Mesaj Privat
un scut de supernova? ii gasesti unde sa-l prinzi?
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR