Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra B
  • cosmin/sb

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Vectra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Dec 2013

  • Mesaj Privat
buna seara tuturor! am o problema foarte urgenta si anume am un opel vectra b model 1996 si astazi dupa ce am deschis masina sa plec la cumparaturi,am avut surpriza sa nu o mai pot inchide,mai precis nu se mai inchide yala de la usa soferului,iar dupa ce am deschis portbagajul nu se mai inchide nici yala acestuia.mentionez faptul ca nu se mai inchid aceste 2 usi si nu se mai incuie niciuna!am incercat si cu cheia,dar aceasta nu se mai misca nici in stanga nici in dreapta,carligul acela care inchide usile nu se mai cupleaza.am incercat si cu telecomanda,dar nici un efect,se aprind doar stopurile si atat...va rog disperat sa ma ajute cineva ,deoarece sunt l a cativa zeci de kilometrii buni de cel mai apropiat oras si nu pot pleca de aici cu usile deschise!va multumesc,cu respect,cosmin sibiu
  • Mari-rds

  • Mesaje scrise: 481
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Aug 2010

  • Mesaj Privat
Vectra B ? In ce sens nu se mai inchid ? Fizic, usa sta deschisa sau nu se mai inchide (asigura)? Ai putea sa desfaci fata de usa sa vezi daca nu cumva parghia ce actioneaza modulul de inchidere a scapat de acolo.
  • 13nicu

  • Mesaje scrise: 1,487
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2002 hatch y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2012

  • Mesaj Privat
https://www.clubopel.com/vie...55&highlight=
...discutia a avansat usor.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra B

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR