Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • stana gheorghe

  • Mesaje scrise: 18
  • Locatie: DEVA
  • Masina: Zafira Tourer 2014 2.0 dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Singurul tester pt.Opel care da informatii corecte este TECH2.
Este toutsi o problema. Trebuie sa existe si omul care sa stie sa interpreteze informatiile date de tester. Incearca cel mai bine la o reprezentanta. Nu stiu daca la Satu Mare aveti.
  • chihuahua

  • Mesaje scrise: 159
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2007

  • Mesaj Privat
stana gheorghe a scris:Singurul tester pt.Opel care da informatii corecte este TECH2.
Este toutsi o problema. Trebuie sa existe si omul care sa stie sa interpreteze informatiile date de tester. Incearca cel mai bine la o reprezentanta. Nu stiu daca la Satu Mare aveti.


am facut pana la urma acest test. asa cum ai banuit nu am nici o eroare stocata. testul a fost facut la reprezentanta (avem!), cu TECH2. dupa efectuarea testului am ramas cu un gust amar dat fiind faptul ca nu m-a impresionat. a trebuit sa smulg informatiile care ma interesau in pofida faptului ca cel ce manuia testerul a fost destul de amabil dar succint in informatii. intre timp nici nu mai stiu ce sa cred: intr-adevar daca de la prima viteza o turez ceva mai mult ,in jurul a 2000 de ture, pleaca ok, demaraj bun si la schimbarea vitezei... incep sa cred ca nu stiu cum trebuie sa o conduc. sper sa invat inainte de a o strica. ar fi pacat.
oricum, ms. mult.

...enjoy!
  • stana gheorghe

  • Mesaje scrise: 18
  • Locatie: DEVA
  • Masina: Zafira Tourer 2014 2.0 dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Va trebui sa ne specializam noi ca vad ca cei de meserie nu ne descurca.
Eu nu am mai facut nimic ca nu am avut timp dar in martie o sa ma ocup de problema.
Pe mine nu ma deranjeaza ca schimb la 2500-3000. E aproape normal.Problema e ca eu o duc foarte greu pana la tuatiile astea si eu asta considera ca nu e norma.
Daca rezolv ceva te anunt
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR