Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • 61pry

  • Mesaje scrise: 149
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2011 1.7
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Salutare colegi , am o rugaminte pentru un coleg din Bucuresti . Treaba sta in felul urmator, vreau sa cumpar si eu un mp3 auto gasit pe mercador, care este acelasi model ca si al meu la care mi s-a ars finalul, Baiatul asta are unul la fel dar fara fata, si as vrea sa il cumpar de la el, DAR nu vrea sa il trmita in tara, eu cum sunt din iasi, as vrea daca se poate vreun coleg , sa ma ajute , sa se intaleneasca cu el si sa mi-l trimita prin curier.Fac cinste celui care ma poate ajuta,multumesc.
Skip ads

  • 61pry

  • Mesaje scrise: 149
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2011 1.7
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Nimeni, Sad ?
  • tase

  • Mesaje scrise: 1,985
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Vectra 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Sep 2009

  • Mesaj Privat
Nu stiu daca este cineva dispus sa ,,investeasca,, bani in mp3 pe care poate tu nu-l mai vrei .....dupa ce-l cumpara.
  • 61pry

  • Mesaje scrise: 149
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2011 1.7
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2010

  • Mesaj Privat
De ce trebuie sa fie toti asa? Pun bani in cont inainte, si e vb de 80ron, in fine. Daca poate cineva sa ma ajute bine, multumesc.
Skip ads

  • iulian1971

  • Mesaje scrise: 7,081
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Dec 2006

  • Mesaj Privat
In ce zona sta vanzatorul ? De ce nu are fata ? E sterpelit cumva ?
  • bezart

  • Mesaje scrise: 187
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2012 12 XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Nov 2012

  • Mesaj Privat
A cumpara de la hoti inseamna a incuraja hotia...asa fac si aia cu BMW...li se fura oglinzile dupa care ei merg in targ si le cumpara inapoi...
  • 61pry

  • Mesaje scrise: 149
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2011 1.7
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Doamne, da numai la furat va ganditi. Se pare ca Romania o deviaza rau, il are de nou, nu a fost folosit, a pierdut fața. Cine vrea sa ma ajute mesaj privat. Vad ca se deviaza rau aici.multumesc
  • 13nicu

  • Mesaje scrise: 1,487
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2002 hatch y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2012

  • Mesaj Privat
Dar la ce ai vrea sa ne gandim ? Ca ne avem toti ca fratii in tara asta si ca ne oferim unul altuia floricele si priviri dragalase ? Ori n-ai fost in tara in ultimii 100 de ani , ori chiar ti se pare absolut firesc ce ne ceri !
Surpriza , nu e firesc sa te bagi ca negru strain sa te apuci sa intermediezi transportul unui player de masina fara fatza intre 2 cetateni aflati la distanta considerabila pe motivul ca vanzatorul e alergic la serviciile de curierat.
Da , se deviaza rau aici dar preferam sa ramanem deviati ....si linistiti.
Si cum adica il are de nou, nu l-a folosit dar i-a pierdut fatza ? Tocmai de aceea , ca slabe sanse sa-l vanda fara fatza, trebuia sa mearga intr-un suflet la o firma de curierat bucuros ca si-a gasit client. Numai ca nasol .... acolo trebuiesc datele din buletin.
  • cangri

  • Mesaje scrise: 5,415
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat
@bh13ncu vrei sa zici copie a buletinului.
  • 61pry

  • Mesaje scrise: 149
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2011 1.7
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Da colegi, aveti dreptate, poate cred eu in bunatatea omului.Numai ca eu am nevoie de player.ul asta.Nu se poate asta e, era in ideea ca nu am pe cineva care sa fie in Bucuresti. Se poate inchide, sterge,cum doresc moderatorii.Multumesc pentru timpul acordat
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR