Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume
  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Asa cum spune si titlul am nevoie de informatii legate de drumurile din Rusia. În aproape 2 sãptãmâni trebuie sa transport unele lucruri între Hamburg - Ust Nera. S-a aventurat cineva atât de mult în Siberia? Cum sunt drumurile? Sunt adevãrate povestile despre mafia ruseasca si atacurile la drumul mare?
Pe Google maps pare a fi numai autostrada fara o mica portiune. Am cautat pe mai multe forumuri si nu am gãsit mare lucru.
Multumesc anticipat. Voi reveni cu poze si povestiri din expeditie.
  • bx3m

  • Mesaje scrise: 870
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 1997 X18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Salut, printr-un concurs de imprejurari, am ajuns si eu in Moscova la un moment dat, acum un an. Din pacate, vestile nu sunt imbucuratoare - ceea ce se vede pe youtube sunt destul de frecvente si adevarate. Pazeste-te si mergi cu grija, bafta !
  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Din pacate trebuie sa facem acest drum. Si de 2 ori. Cu 13 Tir-uri de echipament. Speram sa ne intoarcem intregi. Multumesc.
  • bx3m

  • Mesaje scrise: 870
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 1997 X18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Mai 2009

  • Mesaj Privat
S-ar putea totusi daca sunteti 13 tiruri, si tineti sirul legat, sa nu patiti nimic. Depinde acum si ce echipament, daca prezinta interes ... Oricum, ca idee, traficul este infernal ... Oricum, sa ne povestesti cum a fost Smile Bafta si drum bun !
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR