Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A
  • robertofulgos

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2011
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Feb 2014

  • Mesaj Privat
Buna ziua,

Ma numesc Robert si stiu ca in descriere scrie ca detin un Opel Insignia, dar realitatea este ca inca nu, dar in viitorul apropiat da.

Situatia este in felul urmator, banii ii am pentru una second, antenele deja mi le-am intins si au aparut si ceva promisiuni.

Cum sunt nou in domeniul Opel as dori sa stiu daca exista printre voi un angajat la o reprezentanta Opel sau care are o cunostinta la o reprezentanta Opel pentru ca atunci cand mi se vor prezenta ofertele sa le pot verifica si eu dupa seria de sasiu, ca am citit intr-un post ca se poate.

Mai mult ca sigur daca m-as duce la o reprezentanta mi-ar oferi informatiile dar sunt sigur ca va fi contra unei sume de bani si in situatia in care o sa gasesc 3 masini cu probleme una dupa alta suma de bani data pentru fiecare serie de saiu in parte, probabil, ca va fi destul de mare.

Long story short, sunt recunoscator si cinstesc pe cine ma poate ajuta cu astfel de informatii pana cand achizitia mea se va finaliza cu succes. Prin cinstesc ma refer la o sticla de ceva sau si suma pe care omul o cere, daca nu este amator de sticle de ceva Razz.

Cine ma poate ajuta, mesaj pe privat va rog!

In rest sa fim sanatosi si sa ne vedem la intalniri cat mai repede.

Multumesc.
  • 99sit

  • Mesaje scrise: 470
  • Locatie: Arges
  • Masina: Insignia 2018 B20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Oct 2013

  • Mesaj Privat
discutiile astea le gasesti la: https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=41593 .Acolo vei primi si raspunsuri . Bafta!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR