Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H
  • georgica92

  • Mesaje scrise: 32
  • Locatie: Olt
  • Masina: Astra 2008 Z19DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2012

  • Mesaj Privat
Salutare tuturor ! Am gasit niste becuri philips bluevision si as vrea sa le pun pe astra h a mea.M-ar interesa parerea cuiva care are montat asa ceva,se merita sa le schimb? Este vreo diferenta?
Skip ads

  • LeonteMihai

  • Mesaje scrise: 533
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2006 z13dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2011

  • Mesaj Privat
eu am montat osram night vision plus . niste panarame. becurile de 10 lei fac mai multa lumina.philips nu cred ca e mai departe de osram
  • seftaka

  • Mesaje scrise: 1,184
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Oct 2011

  • Mesaj Privat
Si pe mine ma tenta, eu seara/noaptea nu vad absolut nimic cu faza scurta. merita pretul?
  • georgica92

  • Mesaje scrise: 32
  • Locatie: Olt
  • Masina: Astra 2008 Z19DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2012

  • Mesaj Privat
Vad ca nu este nimeni care si-a pus sa ne lamureasca si pe noi..
Skip ads

  • litian28

  • Mesaje scrise: 213
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Astra 2019 B14XFL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Nov 2008

  • Mesaj Privat
salutare colegi!eu am atat pe faza scurta cat si pe lunga montate becuri osram night breaker plus, respective night breaker ( +90% lumina cum spune in manual).diferenta intre plus si cele night breaker normale cica este de rezistenta in timp.de lumina noaptea nu ma pot plange,insa am vazut ca is fac mai bine treaba cand e ceata noaptea!mentionez ca nu sunt cu tenta albastra ci mai degraba spre alb xenon.cele albastre sunt cam pacatoase.fiecare face ce vrea cu ochii lui!numai bine
  • Andrei Constantin

  • Mesaje scrise: 203
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z13CDTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Dec 2011

  • Mesaj Privat
Salut baieti, recomand cu incredere PHILIPS BLUE VISION sau PHILIPS X-TREME VISION. Eu am de 3 ani pe masina (Astra H) X-TREME VISION +100% MAI MULTA LUMINA, SE VEDE DIFERENTA IMEDIAT CUM LE MONTEZI, si fratele meu are pe ASTRA G , BLUE VISION, la fel, se vad f f bine! Un singur lucru as avea de spus, DACA GEAMUL FARULUI NU ESTE CLAR SI FARA ZGARIETURI, si este MATUIT....nu prea o sa ai randament 100%, dar, TOT O SA VEZI DIFERENTA! SUCCES! Nu va speriati, nu au tenta albastra nici cele BLUE VISION, nici cele X-TREME VISION, au lumina mai alba, mai clara, mai buna din punctul meu de vedere.

PS: NU COMPARATI UN SET DE BECURI PHILIPS (de ex: E-TREME VISION 150LEI/SET) , cu un set de becuri no name la 20-30lei/set. LUATI PHILIPS, MONTATI si ne mai auzim. BAFTA!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR