Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • MindToAsk

  • Mesaje scrise: 123
  • Locatie:
  • Masina: Kadett 1978 12N
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Eram curios de o chestie... cum pot afla cate exemplare sunt la noi in tara? Banuiesc ca de la Inmatriculari nu o sa imi dea o asemenea informatie Laughing
  • BeWaRe

  • Mesaje scrise: 170
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Kadett 1988
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Oct 2005

  • Mesaj Privat
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy NU inteleg de ce aceasta curiozitate?cred ca sunt destule si mai cred casunt multe scoase din circulatie care sta prin curtea unui mos senil care o bibileste zi de zi si nu face un km cu ea Very Happy Very Happy Very Happy...bafta la cautari
  • MindToAsk

  • Mesaje scrise: 123
  • Locatie:
  • Masina: Kadett 1978 12N
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jan 2007

  • Mesaj Privat
De exemplu tu cate ai vazut in Romania? Eu nu am mai vazut... la fel cum nu am vazut nici opel GT. Si de aia vroiam sa stiu; poate ajunge unicat Laughing

---
intr-adevar, de kadetturi de alea din anii 80 e plin, dar asta din 78 nu cred.

chiar si manta a/b am vazut mai multe decat kadett c coupe (de fapt asta o vad in fiecare zi, daca se pune Very Happy)
  • Senator

  • Mesaje scrise: 460
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Kadett-uri C exista inca in Romania destul de multe , e adevarat insa ca doar o mica parte sunt coupe-uri.Ceea ce cu adevarat nu vei gasi in tara e Kadett C Aero...

Imediat dupa 1989 in anii in care tentaculele mafiotilor de la A.P.I.A. Mad nu erau inca suficient de bine fixate puteai vedea pe strazi Kadett-uri C coupe , nu erau chiar raritati.Acum insa dupa 15 ani de la introducerea "legii celor 8 ani" e normal sa nu fi supravietuit prea multe.

Opel GT exista cateva in Romania Wink
  • Andrei_gsi

  • Mesaje scrise: 246
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 1.8 136 HP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Sep 2006

  • Mesaj Privat
apropo de anii 80-81 nici D-uri nu prea mai sunt , dar sunt mandru ca am unul , si coupe Very Happy
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR